Reflow Reflow Remering Rerna
NeoDen IN12reflow lemna pecnica

Osobina
1. Jedinstveni dizajn modula grijanja ima karakteristike visoke tačnost kontrole temperature, jedinstvene distribucije temperature u području toplinske kompenzacije, visoke efikasnosti toplinske kompenzacije i niske potrošnje energije.
2. PCB lemljenje temperaturna krivina se može prikazati na osnovu mjerenja u realnom vremenu.
3. Zona hlađenja sa nezavisnim cirkulirajućim dizajnom zraka u potpunosti izolira utjecaj vanjskog okruženja na unutrašnje temperaturne komore.
4. Isključivo dizajniran PCB uređaj za vodiče kako bi se realizirala direktna veza između lanca za omeđenje i konvektora.
Specifikacija
| Naziv proizvoda | NeoDen IN12 reflow reflow relering rerna |
| Model | NeoDen IN12 |
| Količina zone grijanja | Upper6 / Down6 |
| Ventilator za hlađenje | Gornji4 |
| Brzina prenoćišta | 50~600 mm/min |
| Raspon temperature | Temperatura sobe~300°C |
| Tačnost temperature | 1°C |
| PCB Odstupanje temperature | ±2°C |
| Max visina leme(mm) | 35mm(uključuje PCB debljinu) |
| Maksimalna širina lemlja (PCB širina) | 350mm |
| Komora za proces dužine | 1354mm |
| Snabdevanje električnom energijom | AC 220v/jednostruka faza |
| Veličina mašine | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Vrijeme zagrijanog | 30 min |
| Neto težina | 300Kgs |
Osobine
![]() | Očuvanje energije i zaštita okoliša
Ugrađen sistem za filtriranje dima za zavarivanje niska potrošnja energije zahtjevi za nisko napajanje |
Inteligentni kontrolni sistem Prilagođeni razvijen inteligentni kontrolni sistem Profesionalni i jedinstveni sistem za praćenje površinske temperature na površini ploče u 4 pravca Mjera u realnom vremenu PCB temperatura lemlja | ![]() |
![]() | Elegantan izgled Više u skladu sa high-end use okruženjem Lagan, minijaturizacija, profesionalni industrijski dizajn Lijep i elegantan dizajn indikatora |
Sigurnije za upotrebu Gornji temperaturni pokrivač je automatski ograničen jednom kada se otvori efikasno osiguravanje lične sigurnosti za operatere. | ![]() |
Naša služba
1. Dobro znanje na različitom tržištu može da utiče na posebne zahteve.
2. Pravi proizvođač sa vlastitom tvornicom smještenom u Huzhouu, Kina
3. Jak profesionalni tehnički tim osigurava proizvodnju vrhunskih proizvoda.
4. Specijalni sistem kontrole troškova osigurava da obezbedi najpovoljanju cenu.
5. Bogato iskustvo na području SMT-a.
Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.

Q1:Postoje li proizvodi testirani prije isporuke?
O: Da, naravno. Sav naš konvertorski pojas koji svi želimo je bio 100% QC prije isporuke. Svaki dan testiramo svaku seru.
Q2:Kako tvoja garancija kvaliteta?
O: Imamo 100% garanciju kvaliteta kupcima. Mi ćemo biti odgovorni za svaki kvalitetan problem.
Q3:Koja je vaša prednost u odnosu na vaše konkurente?
O: (1). Qualified Manufacturer
(2). Pouzdana kontrola kvaliteta
(3). Competitive Price
(4). High Efficiency working (24*7hours)
(5). One-Stop Service
O nama



Brze činjenice o NeoDenu:
(1) Osnovano u 2010. godini, 200+ zaposlenih, 8000+ Sq.m. fabrika
(2) NeoDen proizvodi: Smart series PNP mašina, NeoDen K1830,NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, ,NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, reflow reflow pećnica IN6, IN12,Lemna pasta štampač FP2636,PM3040
(3) Uspješnih 10000+ kupaca širom svijeta
(4) 30+ Global agenti pokriveni u Aziji, Evropi, Americi, Oceaniji i Africi
(5) R&D Centar: 3 R&D odjela sa 25+ profesionalnih R&D inženjera
(6) Naveden sa CE i dobio 50+ patenata
30+ inženjeri kontrole kvaliteta i tehničke podrške, 15+ viših međunarodnih prodaja, pravo vrijeme odaziv korisnika u roku od 8 sati, profesionalna rješenja koja pružaju u roku od 24 sata
Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: reflow lemna pećnica, Kina, proizvođači, dobavljači, na veliko
Pošaljite upit







