SMD pećnica za pretakanje
Feature
Grejna ploča visokih performansi od legure aluminijuma umesto cevi za grejanje, koja štedi energiju i ima visoku efikasnost, kao i poprečno odstupanje temperature značajno je smanjeno u poređenju sa sličnim proizvodima sa refolovom pećnicom na tržištu.
Profesionalni i jedinstveni četverosmjerni sistem za nadzor površinske temperature ploče, može dati pravovremenu i sveobuhvatnu povratnu informaciju o podacima u stvarnom radu, koja se može učinkovito nositi sa svim složenim elektroničkim proizvodima.
Unutrašnji termostat izrađen je od nerđajućeg čelika, koji je ekološki prihvatljiv i nema poseban miris. Unutarnje strane opremljene izolacijskim premazom kako bi učinkovito spriječile gubitak topline.
Kontrolni sistem prihvata uvezene čipove, a tačnost kontrole temperature dostiže ± 0,5%.
Specifikacija
| Ime proizvoda | NeoDen IN12 SMD pećnica s reflowom |
| Model | NeoDen IN12 |
| Količina zone grijanja | Upper6/Down6 |
| Ventilator za hlađenje | Gornji4 |
| Brzina transportera | 50 ~ 600 mm/min |
| Raspon temperature | Sobna temperatura ~ 300 ℃ |
| Temperaturna tačnost | 1℃ |
| Odstupanje temperature PCB -a | ±2℃ |
| Maksimalna visina lemljenja (mm) | 35 mm (uključuje debljinu PCB -a) |
| Maksimalna širina lemljenja (širina PCB -a) | 350mm |
| Dužina procesne komore | 1354mm |
| Snabdijevanje električnom energijom | AC 220v/jednofazni |
| Veličina mašine | D2300 mm × Š650 mm × V1280 mm |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 min |
| Neto težina | 300Kgs |
Karakteristike

Očuvanje energije i zaštita okoliša
Ugrađeni sistem za filtriranje dima za zavarivanje
niska potrošnja energije
niski zahtjevi za napajanjem

Sigurnije za upotrebu
Poklopac gornje temperature automatski se ograničava nakon otvaranja
efikasno osiguravajući ličnu sigurnost operatera.

Inteligentni sistem upravljanja
Inteligentni sistem upravljanja razvijen po mjeri
Profesionalni i jedinstveni četverosmjerni sistem za nadzor površinske temperature ploče
U stvarnom vremenu mjerite temperaturu lemljenja PCB-a

Elegantan izgled
Više u skladu sa okruženjem za vrhunsku upotrebu
Lagan, minijaturiziran, profesionalni industrijski dizajn
Prekrasan i elegantan dizajn indikatora
Naša usluga
Više Profesionalna usluga u području izvoza ambalaže i tiskarskih proizvoda.
Bolje proizvodne sposobnosti.
Razni uslovi plaćanja na odabir: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
Visoka kvaliteta/siguran materijal/konkurentna cijena.
Dostupna mala narudžba.
Brzi odgovor.
Sigurniji i brži transport.
Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.

Q1: Koji je rok isporuke za masovnu proizvodnju?
O: Oko 15-30 dana.
Q2: Koliko je vaša fabrika udaljena od aerodroma i železničke stanice?
O: Od aerodroma oko 2 sata vožnje automobilom, a od željezničke stanice oko 30 minuta.
Možemo doći po vas.
Q3:Koji su vaši uslovi isporuke?
O: Prihvaćamo EXW, FOB, CFR, CIF, itd. Možete izabrati onu koja vam najviše odgovara ili je isplativa.
O nama



Kratke činjenice o NeoDenu:
„Osnovano 2010. godine, 200+ zaposlenih, 8000+ kvadratnih metara fabrika
ProductsNeoDen proizvodi: PNP mašina pametne serije, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, pećnica za ponovno punjenje IN6, IN12, Štampač za lemljenje paste FP2636, PM3040
③Uspješnih 10000+ kupaca širom svijeta
④30+ Globalni agenti pokriveni u Aziji, Evropi, Americi, Okeaniji i Africi
CenterR& D Centar: 3 R& D odjela sa 25+ profesionalnih R& D inženjera
⑥List sa CE i dobio 50+ patenata
30+ inženjeri za kontrolu kvalitete i tehničku podršku, 15+ viša međunarodna prodaja, pravovremeni odgovor kupaca u roku od 8 sati, profesionalna rješenja u roku od 24 sata
Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: smd reflow pećnica, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit




