Lemna pećnica
NeoDen IN12 sstara pećnica

Specifikacija
| Ime proizvoda | Lemna pećnica |
| Model | NeoDen IN12 |
| Količina zone grijanja | Upper6/Down6 |
| Ventilator za hlađenje | Gornji4 |
| Brzina transportera | 50 ~ 600 mm/min |
| Raspon temperature | Sobna temperatura ~ 300 ℃ |
| Temperaturna tačnost | 1℃ |
| Odstupanje temperature PCB -a | ±2℃ |
| Maksimalna visina lemljenja (mm) | 35 mm (uključuje debljinu PCB -a) |
| Maksimalna širina lemljenja (širina PCB -a) | 350mm |
| Dužina procesne komore | 1354mm |
| Snabdijevanje električnom energijom | AC 220v/jednofazni |
| Veličina mašine | D2300 mm × Š650 mm × V1280 mm |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 min |
| Neto težina | 300Kgs |
Karakteristike
![]() | Očuvanje energije i zaštita okoliša Ugrađeni sistem za filtriranje dima za zavarivanje, efikasna filtracija štetnih gasova, ekološki prihvatljiv. Ušteda energije, niska potrošnja energije, niski zahtjevi za napajanjem, obična civilna električna energija može zadovoljiti upotrebu. Unutrašnji termostat izrađen je od nerđajućeg čelika, koji je ekološki prihvatljiv i nema poseban miris. Unutarnje strane opremljene izolacijskim premazom kako bi učinkovito spriječile gubitak topline. |
Inteligentni sistem upravljanja Inteligentan, prilagođen inteligentni sistem upravljanja, jednostavan za korištenje i moćan. Profesionalni i jedinstveni četverosmjerni sistem za nadzor površinske temperature ploče. 40 radnih datoteka može se pohraniti za jednostavno učitavanje tokom radnog procesa. Krivulja temperature lemljenja PCB-a može se prikazati na temelju mjerenja u stvarnom vremenu. | ![]() |
![]() | Elegantan izgled Više u skladu sa okruženjem za vrhunsku upotrebu. Lagan, minijaturiziran, profesionalni industrijski dizajn, fleksibilno mjesto primjene, više prilagođeno korisniku. Prekrasan i elegantan dizajn indikatora s crvenom, žutom i zelenom funkcijom alarma. Skriveni dizajn ekrana pogodan je za transport, jednostavan za upotrebu. |
Sigurnije za upotrebu Gornji poklopac temperature automatski se ograničava nakon otvaranja, efikasno osiguravajući ličnu sigurnost operatera. | ![]() |
Naša usluga
1. U dobrom smo položaju ne samo da vam isporučimo visokokvalitetne pnp mašine, već i odličnu postprodajnu uslugu.
2. Dobro obučeni inženjeri ponudit će vam svaku tehničku podršku.
3. 10 moćnih inženjerskih timova nakonprodajnog servisnog tima može odgovoriti na upite i upite kupaca u roku od 8 sati.
4. Profesionalna rješenja mogu se ponuditi u roku od 24 sata i radnim danom i praznicima.
Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.

Srodni proizvodi
![]() | ![]() | ![]() |
| Štampač šablona FP2636 | Mašina za odabir i postavljanje K1830 | Konvejer |
FAQ
Q1:Je li teško koristiti ove mašine?
O: Ne, uopće nije teško. Za naše prethodne klijente, najviše 2 dana su dovoljna da nauče upravljati mašinama.
Q2:Jeste li trgovačko preduzeće ili proizvođač?
O: Mi smo profesionalni proizvođač specijaliziran za SMT mašine, mašine za biranje i postavljanje, pećnice za pretakanje, sito štampač, SMT proizvodnu liniju i druge SMT proizvode.
Q3:Šta kažete na garanciju?
O: Podržavamo jednogodišnju garanciju. Pomoći ćemo vam na vrijeme. Svi rezervni dijelovi bit će vam besplatni u okviru jamstvenog roka.
O nama



Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: lemna pećnica, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit












