SMT Reflow lemna pećnica
NeoDen IN12SMT reflow lemna pećnica

Specifikacija
| Ime proizvoda | SMT reflow lemna pećnica |
| Model | NeoDen IN12 |
| Količina zone grijanja | Upper6/Down6 |
| Ventilator za hlađenje | Gornji4 |
| Brzina transportera | 50 ~ 600 mm/min |
| Raspon temperature | Sobna temperatura ~ 300 ℃ |
| Temperaturna tačnost | 1℃ |
| Odstupanje temperature PCB -a | ±2℃ |
| Maksimalna visina lemljenja (mm) | 35 mm (uključuje debljinu PCB -a) |
| Maksimalna širina lemljenja (širina PCB -a) | 350mm |
| Dužina procesne komore | 1354mm |
| Snabdijevanje električnom energijom | AC 220v/jednofazni |
| Veličina mašine | D2300 mm × Š650 mm × V1280 mm |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 min |
| Neto težina | 300Kgs |
Karakteristike
![]() | Očuvanje energije i zaštita okoliša Ugrađeni sistem za filtriranje dima za zavarivanje, efikasna filtracija štetnih gasova, ekološki prihvatljiv. Ušteda energije, niska potrošnja energije, niski zahtjevi za napajanjem, obična civilna električna energija može zadovoljiti upotrebu. Unutrašnji termostat izrađen je od nerđajućeg čelika, koji je ekološki prihvatljiv i nema poseban miris. Unutarnje strane opremljene izolacijskim premazom kako bi učinkovito spriječile gubitak topline. |
Inteligentni sistem upravljanja Inteligentan, prilagođen inteligentni sistem upravljanja, jednostavan za korištenje i moćan. Profesionalni i jedinstveni četverosmjerni sistem za nadzor površinske temperature ploče. 40 radnih datoteka može se pohraniti za jednostavno učitavanje tokom radnog procesa. Krivulja temperature lemljenja PCB-a može se prikazati na temelju mjerenja u stvarnom vremenu. | ![]() |
![]() | Elegantan izgled Više u skladu sa okruženjem za vrhunsku upotrebu. Lagan, minijaturiziran, profesionalni industrijski dizajn, fleksibilno mjesto primjene, više prilagođeno korisniku. Prekrasan i elegantan dizajn indikatora s crvenom, žutom i zelenom funkcijom alarma. Skriveni dizajn ekrana pogodan je za transport, jednostavan za upotrebu. |
Sigurnije za upotrebu Gornji poklopac temperature automatski se ograničava nakon otvaranja, efikasno osiguravajući ličnu sigurnost operatera. | ![]() |
Pažnja pri instalaciji
♦ Potreban napon 220V.
♦ Za električnu žicu nije potrebno manje od 2,5 mm2, bolje je direktno koristiti 4 mm2 (Ako2.5mm2, tada se može povezati samo s jednim kompletom IN12 Reflow pećnice, drugom opremomneće biti dozvoljeno da se povežu zajedno.
♦ Mašinu treba postaviti u standardnu SMT radionicu, držati se dalje od zapaljivihi eksplozivan ako ne može zadovoljiti prethodne zahtjeve.
♦ Otvoreni žičani kabelski svežanj treba dobro zaštititi, zabraniti izlaganje na prolazu ilidimnjak u slučaju izazivanja nesreće.
Status indikatora
Na vrhu poklopca nalazi se trobojno svjetlo, koristi se za označavanje jesu li sve zonetemperatura dostigla dobro podešenu temperaturu. Kad dostignu sve temperatureza dobro podešenu temperaturu, indikator svijetli zeleno; Dok je u statusu zagrijavanja,indikator će treperiti žuto; Samo kada je pećnica isključena (bez blica)ili ako je neispravan (u statusu blica), prikazat će se crveno.
Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.

Srodni proizvodi
![]() | ![]() | ![]() |
| Štampač šablona FP2636 | Mašina za odabir i postavljanje K1830 | Konvejer |
FAQ
P1: Kako da platim?
O: Prijatelju moj, postoji mnogo načina. T/T (ovo više volimo), Western Union, PayPal, odaberite svoj omiljeni.
P2: Je li teško koristiti ove mašine?
O: Ne, uopće nije teško. Za naše prethodne klijente, najviše 2 dana je dovoljno da nauče upravljati mašinama.
Q3:MOQ?
O: 1 set mašina, mješovita narudžba je takođe dobrodošla.
O nama



Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: smt reflow lemna pećnica, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit










