
SMD BGA servisna stanica
Specifikacija
| Ime proizvoda | SMD BGA servisna stanica |
| Model | ND 772R |
| Napajanje | AC220V±10% 50/60HZ |
| Veličina PCB-a | 412*370mm(Max); 6*6 mm (min) |
| Veličina BGA čipa | 60*60mm(Max); 2*2mm (min) |
| Veličina IR grijača | 285*375 mm |
| Temperaturni senzor | 1 kom |
| Preciznost poravnanja | ±0,02 mm |
| Dimenzije | L685*W633*H850mm |
| Težina | 76KG |
Za elektroniku, kvarovi mogu uključivati
Loši lemni spojevi zbog neispravne montaže ili termičkog ciklusa.
Mostovi za lemljenje—neželjene kapljice lema koje povezuju tačke koje treba da budu izolovane jedna od druge.
Neispravne komponente.
Inženjerske izmjene, nadogradnje itd.
Komponente pokvarene zbog prirodnog habanja, fizičkog stresa ili prekomjerne struje.
Komponente oštećene zbog ulaska tekućine, što dovodi do korozije, slabih lemnih spojeva ili fizičkog oštećenja.
Kontrola kvaliteta
Imamo QCperson koji ostaje na proizvodnim linijama radi inspekcije.
Svi proizvodi moraju biti pregledani prije isporuke. Vršimo inline inspekciju i završnu inspekciju.
1. Sve sirovine provjerene nakon što stignu u našu tvornicu.
2. Svi dijelovi i logo i svi detalji provjereni tokom proizvodnje.
3. Svi detalji pakovanja provjereni tokom proizvodnje.
4. Sva kvaliteta proizvodnje i pakiranje provjereni na završnoj inspekciji nakon završetka.

Q1: Koji je' vaš MOQ?
O: Većina naših proizvoda MOQ je 1 set.
Q2:Šta je sa vremenom isporuke za masovnu proizvodnju?
O: Iskreno, zavisi od količine narudžbe i sezone u kojoj naručite.
Uvijek 15-30 dana na osnovu opće narudžbe.
Q3: Možemo li biti vaš agent?
O: Da, dobrodošli u saradnju sa ovim.
Sada imamo veliku promociju na tržištu.
Za detalje kontaktirajte našeg menadžera u inostranstvu..
O nama



Kratke činjenice o NeoDenu:
① Osnovan 2010, 200+ zaposlenih, 8000+ Sq.m. fabrika
② NeoDen proizvodi: Smart serija PNP mašina, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, reflow peć IN6, IN12, štampač paste za lemljenje FP3636,
③ Uspješnih 10000+ kupaca širom svijeta
④ 30+ globalnih agenata pokrivenih u Aziji, Evropi, Americi, Okeaniji i Africi
Ako trebate, slobodno kontaktirajte uf za više informacija.
Popularni tagovi: smd bga servisna stanica, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
