
SMD Mašina za lemljenje valova
Feature
Način zagrijavanja: Vrući vjetar
Način hlađenja: Aksijalni ventilator
Smjer prijenosa: Lijevo → Desno
Kontrola temperature: PID + SSR
Upravljanje strojem: Mitsubishi PLC + Zaslon osjetljiv na dodir
Kapacitet rezervoara za fluks: max 5,2 l
Metoda raspršivanja: Koračni motor + ST-6
Specifikacija
| ime proizvoda | SMD Mašina za lemljenje valova |
| Wave | Double Wave |
| Kapacitet limenke | 180-200KG |
| Predgrijavanje | 450mm |
| Wave Height | 12mm |
| Visina transportera PCB -a | 750 ± 20 mm |
| Zone predgrijavanja | Sobna temperatura-180 ℃ |
| Temperatura lemljenja | Sobna temperatura-300 ℃ |
| Veličina mašine | 1400*1200*1500 mm |
| Veličina pakovanja | 2200*1200*1600 mm |
| Brzina prenosa | 0-1,2m/min |
| Izvor vazduha | 4-7KG/CM212,5L/Min |
naše usluge
1. Dobro znanje na različitim tržištima može zadovoljiti posebne zahtjeve.
2. Pravi proizvođač sa vlastitom tvornicom koja se nalazi u Huzhou, Kina.
3. Snažni profesionalni tehnički tim osigurava proizvodnju vrhunskih proizvoda.
4.Specijalni sistem kontrole troškova osigurava najpovoljniju cijenu.
5. Bogato iskustvo na području SMT -a.
Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.

Q1:Pružate li ažuriranja softvera?
O: Kupci koji kupuju našu mašinu, možemo vam ponuditi besplatni softver za nadogradnju.
Q2:Ovo je prvi put da koristim ovu vrstu mašine, je li jednostavno za rukovanje?
O: Imamo uputstvo za upotrebu na engleskom jeziku i video vodič koji će vas naučiti kako da koristite mašinu.
Ako još uvijek imate pitanja, kontaktirajte nas putem e -pošte / skype / whatapp / telefona / trademanager online usluge.
Q3:Šta kažete na garanciju?
O: Imamo 2 godine garancije za NeoDen4, 1 godinu za sve ostale modele, doživotnu podršku nakon prodaje.
O nama

Zhejiang NeoDenTechnology Co., LTD., Osnovan 2010. godine, je profesionalni proizvođač specijaliziran za SMTpick and place stroj, reflow pećnicu, mašinu za štampanje šablona, SMT proizvodnu liniju i druge SMT proizvode. Imamo vlastito R&pojačalo; D tim i vlastita tvornica, koristeći prednosti našeg bogatog iskusnog R&pojačala, dobro obučene proizvodnje, osvojili su veliki ugled svjetskih kupaca.
Vjerujemo da odlični ljudi i partneri čine NeoDen odličnom kompanijom i da naša posvećenost inovacijama, raznolikosti i održivosti osigurava da je automatizacija SMT -a dostupna svakom hobistu svugdje.


Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: smd val mašina za lemljenje, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
