
Mašina za lemljenje talasa
Opis
Mašina za lemljenje talasaje proces lemljenja koji se koristi u proizvodnji tiskanih ploča.
Ploča je prebačena preko posude s rastopljenim lemom u kojoj pumpa stvara uzdizanje lema koje izgleda kao stojeći val.
Kako štampana ploča dođe u kontakt sa ovim talasom, komponente postaju zalemljene za ploču.
Talasno lemljenje se koristi i za sklopove tiskanih kola kroz rupu i za površinsku montažu.
Specifikacija
| ime proizvoda | Mašina za lemljenje talasa |
| Wave | Double Wave |
| Kapacitet limenog rezervoara | 200KG |
| Prethodno zagrevanje | 800 mm (2 sekcije) |
| Wave Height | 12mm |
| Visina PCB transportera | 750±20mm |
| Zone predgrevanja | Sobna temperatura-180℃ |
| Temperatura lemljenja | Sobna temperatura-300℃ |
| Veličina mašine | 1800*1200*1500 mm |
| Veličina pakovanja | 2600*1200*1600 mm |
| Brzina prijenosa | 0-1,2m/min |
| Izvor zraka | 4-7KG/CM212.5L/min |
Naša usluga
1.Dobro poznavanje različitih tržišta može zadovoljiti posebne zahtjeve.
2. Pravi proizvođač s vlastitom tvornicom koja se nalazi u Huzhouu, Kina.
3.Strong profesionalni tehnički tim osigurava proizvodnju vrhunskih proizvoda.
4.Specijalni sistem kontrole troškova osigurava najpovoljniju cijenu.
5. Bogato iskustvo na području SMT.
Ako trebate, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.

Q1: Odakle možemo dobiti informacije o proizvodima?
O: Možete proći kroz linkove naše web stranice kao ispod: www.neodensmt.com.
Također možete kontaktirati naš međunarodni marketinški tim.
Q2:Mogu li zatražiti promjenu oblika pakovanja i transporta?
O: Da, možemo promijeniti oblik pakovanja i transporta prema vašem zahtjevu.
ali sami morate snositi svoje troškove nastale tokom ovog perioda i marže.
Q3: Kada mogu dobiti ponudu?
O: Obično citiramo u roku od 8 sati nakon što dobijemo vaš upit.
Ako vam je jako hitno da dobijete cijenu, recite nam kako bismo razmotrili prioritet vašeg upita.
O nama

ZhejiangNeoDenTechnology Co., LTD., osnovan 2010. godine, je profesionalni proizvođač specijalizovan za SMTpick and place mašine, reflow peći, mašine za štampanje šablona, SMT proizvodnu liniju i druge SMT proizvode. Imamo vlastito R&pojačalo; D tim i vlastita tvornica, koristeći prednosti našeg bogatog iskustva R&D, dobro obučenu proizvodnju, stekli su veliku reputaciju kupaca širom svijeta.
U ovoj deceniji samostalno smo razvili NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 i druge SMT proizvode, koji su se dobro prodavali širom sveta. Do sada smo prodali više od 10.000 komada mašina i izvezli ih u preko 130 zemalja širom svijeta, uspostavivši dobru reputaciju na tržištu. U našem globalnom ekosistemu, sarađujemo sa našim najboljim partnerom kako bismo pružili prodajnu uslugu koja je bliža, visoko profesionalna i efikasnu tehničku podršku.


Ako trebate, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: mašina za lemljenje talasa, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
