
ULF 330B SMT PCB Unloader
Opis
Karakteristike
1-Čvrst i stabilan dizajn.
2-PLC kontrolni sistem.
3-Dostupne su opcije kontrolnog panela sa svjetlosnim LED membranskim prekidačem ili ekranom na dodir.
4-Gornje i donje pneumatske stezaljke za osiguranje stalka za magazine.
5-Pritisak je regulisan na potiskivačima kako bi se spriječilo oštećenje ploče.
6-Prikaz koda greške za samodijagnostiku.
7-Kompatibilno sa SMEMA.
Specifikacija
| Ime proizvoda | SMT PCB unloader |
| Model | ULF-330A ULF-330B |
| Veličina PCB-a (D*Š) | 50*50mm-460*330mm |
| Veličina magazina (D*Š*V) | 460*400*563mm |
| Vrijeme učitavanja | Približno 6 sekundi |
| Časopis se mijenja tokom vremena | Približno 25 sekundi |
| Izvor napajanja i potrošnja | 100-230VAC (prilagođeno), 1ph, max 300VA |
| Pritisak i potrošnja vazduha | 4-6bar, max 10L/min |
| Debljina PCB-a | Min. 0.4 mm |
| Transportna visina | 900±20 mm (ili prilagođeno) |
| Dimenzija (D*Š*V) | 1900*850*1250mm |
| Težina | 205 kg |
Ako trebate, slobodno nastavitejavite nam se za više informacija.

Q1: Ovo je prvi put da koristim ovakvu mašinu, da li je lako za rukovanje?
O: Imamo engleski korisnički priručnik i video vodič koji će vas naučiti kako koristiti mašinu.
Ako i dalje imate pitanja, kontaktirajte nas putem e-pošte / skypea / whatapp / telefona / online usluge trademanager.
Q2: Kako da platim?
O: Prijatelju, postoji mnogo načina.
T/T (mi preferiramo ovaj), Western Union, PayPal, odaberite svoj omiljeni.
Q3:Da li je teško koristiti ove mašine?
O: Ne, uopšte nije teško. Za naše prethodne klijente, najviše 2 dana je dovoljno da nauče rukovati mašinama.
O nama




Ako trebate, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: ULF 330B SMT PCB Unloader, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
