
ULF 250B PCB Unloader
Opis
Karakteristike
Dostupan je istovarač PCB-a sa vezom sa smt i ai produkcijskom linijom, izlaganje PCB-a bez upotrebe ruku, bolja zaštita za PCB, jedno automatsko uokvirivanje pokreta.
Automatsko brojanje visoke preciznosti (prilagodljivo, ova funkcija ima dodirnu upravljačku ploču), funkcija alarma greške, potrebna za cijeli niz opreme za automatizaciju.
Specifikacija
| Ime proizvoda | ULF 250B PCB Unloader |
| Model | ULF-250 |
| Veličina PCB -a (D*Š) | 50*50 mm-350*250 mm |
| Veličina časopisa (D*Š*V) | 355*320*563 mm |
| Vrijeme učitavanja | Približno 6 sekundi |
| Menjanje časopisa tokom vremena | Približno 25 sekundi |
| Pojačalo izvora energije &; potrošnja | 100-230VAC (prilagođeno), 1ph, max 300VA |
| Pojačalo vazdušnog pritiska &; potrošnja | 4-6bar, max 10L/min |
| Debljina PCB -a (mm) | Min. 0,4 mm |
| Transportna visina (mm) | 900 ± 30 (ili prilagođeno) |
| Dimenzije (D*Š*V) | 1730*770*1250 mm |
| Težina (kg) | 145kg |
Ako trebate, slobodno nastavitedjelujte s nama za više informacija.

Srodni proizvodi
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Poluautomatski štampač za lemljenje paste | SMT mašina NeoDen4 | SMT mašina za biranje i postavljanje K1830 | ReDogrejna pećnica NeoDen IN12 |
Q1:Kako mogu od vas kupiti Ibuy mašinu?
O: (1) Obratite nam se na mreži ili putem e-pošte
(2) Pregovarajte i potvrdite konačnu cijenu, dostavu, način plaćanja i druge uslove
(3) Poslati vam perfroma fakturu i potvrditi vašu narudžbu
(4) Izvršite plaćanje prema metodi navedenoj na predračunu
(5) Pripremamo vašu narudžbu u smislu predračuna nakon potvrde vaše pune uplate. I 100% provjeru kvalitete prije isporuke
(6) Pošaljite svoju narudžbu ekspresno ili zračnim putem ili morskim putem.
Q2:Koje proizvode prodajete?
O: Naša kompanija se bavi sljedećim proizvodima:
SMT oprema
SMT pribor: Ulagači, delovi uvlakača
SMT mlaznice, mašina za čišćenje mlaznica, filter mlaznice
Q3:Kako da platim?
O: Prijatelju moj, postoji mnogo načina. T/T (ovo više volimo), Western Union, PayPal, odaberite svoj omiljeni.
O nama



Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: ULF 250B PCB Unloader, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit




