
Oprema za rendgensku inspekciju
Specifikacija
| Ime proizvoda | Oprema za rendgensku inspekciju |
| Model | ND 56X |
| Opseg napona | 40-90KV |
| Current Range | 10-200 μA |
| Maksimalna izlazna snaga | 8 W |
| Veličina mikro fokusne tačke | 15μm |
| Maksimalna veličina uzorka | 280mm×320mm |
| Input Power | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| Dimenzije | L850mm׊1000mm×V1700mm |
| Neto težina oko | 750KG |
Funkcija
Oprema za inspekciju rendgenskih zraka je kroz visokotlačni ubrzani elektronski udar metalne ploče X-zrake puštene kroz uzorak, ostavljajući sliku, tehničar kroz svjetlinu slike promatra relevantne detalje uzorka.
Može se otkriti isključenje PCB kola, IC defekt, pucanje limene kuglice.
Pakovanje& Dostava
Pakovanje:
Jedan komad u jednoj drvenoj kutiji
Odgovarajuća količina za izvoznu drvenu kutiju
ostali pribor za pakovanje u redovnom
Dostupno je pakovanje koje zahteva kupac
Dostava:zračnim, morskim ili ekspresnim putem
Vrijeme isporuke:oko 15 ~ 30 dana nakon potvrde detalja narudžbe i proizvodnje.

Q1:Koje je vaše glavno tržište?
O: U cijelom svijetu.
Q2: Da li su proizvodi testirani prije slanja?
O: Da, naravno.
Sve naše pokretne trake koje ćemo svi imati su bile 100% QC prije isporuke. Svaki dan testiramo svaku seriju.
Q3:Koja je vaša prednost u odnosu na konkurenciju?
O: (1). Kvalificirani proizvođač
(2). Pouzdana kontrola kvaliteta
(3). Konkurentna cijena
(4). Visoka efikasnost rada (24*7 sati)
(5). Usluga na jednom mestu
O nama



Kratke činjenice o NeoDenu:
① Osnovan 2010, 200+ zaposlenih, 8000+ Sq.m. fabrika
② NeoDen proizvodi: Smart serija PNP mašina, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, reflow peć IN6, IN12, štampač za lemnu pastu FP2636,
③ Uspješnih 10000+ kupaca širom svijeta
④ 30+ globalnih agenata pokrivenih u Aziji, Evropi, Americi, Okeaniji i Africi
⑤ R&D centar: 3 R&D odjela sa 25+ profesionalnih R&D inženjera
⑥ Naveden sa CE i dobio 50+ patenata
⑦ 30+ inženjera kontrole kvaliteta i tehničke podrške, 15+ viših internacionalnih prodaja, pravovremeni odgovor kupaca u roku od 8 sati, pružanje profesionalnih rješenja u roku od 24 sata
Ako trebate, slobodno kontaktirajte uf za više informacija.
Popularni tagovi: oprema za rendgensku inspekciju, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
