
Mašina za preradu stanice
Mašina za preradu stanice
Specifikacija
| Naziv proizvoda | Mašina za preradu stanice |
| Model | ND 772R |
| Napajanje | AC220V ± 10% 50 \/ 60Hz |
| Veličina PCB-a | 412 * 370mm (max); 6 * 6mm (min) |
| Veličina čipa BGA | 60 * 60 mm (max); 2 * 2mm (min) |
| Veličina IR grijača | 285 * 375mm |
| Senzor temperature | 1 kom |
| Preciznost usklađivanja | ± 0 02mm |
| Dimenzije | L685 * W633 * H850mm |
| Težina | 76kg |
Detalji
Snaga: 5,65kW (max), gornji grijač (1,45kW), donji grijač (1.2kW), IR preg predgrijač (2,7kW), ostalo (0. 3kw)
Način rada: 7 "HD dodirni ekran
Kontrolni sistem: Autonomni sistem upravljanja grijanjem V2 (softver Copyright)
Sistem za prikaz: 15 "SD industrijski displej (prednji ekran 720p)
Sistem poravnanja: 2 miliona piksela SD digitalnog sustava za obradu slika, automatski optički zum sa laserom: indikator crvene tačke
Vakuum adsorpcija: Automatski
Kontrola temperature: K-Type Thermoelement Control-petlje sa preciznošću do ± 3 stepena
Uređaj za hranjenje: ne
Pozicioniranje: V-utor sa univerzalnim učvršćenjem
Omogućite proizvodnu liniju za proizvodnju SMT SMT-a

FAQ
Q1:Kako mogu naručiti?
O: Možete kontaktirati bilo koju od našu prodajnu osobu na nalog.
Molimo navedite detalje vaših zahtjeva što jasnije.
Dakle, možemo vam poslati ponudu po prvi put.
Za dizajniranje ili daljnju raspravu, bolje nas kontaktirati sa Skype, TRADEMANGER ili QQ ili WhatsApp ili drugim trenutnim načinima, u slučaju kašnjenja.
Q2:Koliko kvadratnih metara vaše fabrike?
O: Više od 8, 000 kvadratni metar.
Q3: Postoje li proizvodi testirani prije otpreme?
O: Da, naravno. Sav naš transportni pojas koji smo svi bili 100% qc prije otpreme. Svakodnevno testiramo svaku partiju.
O nama
fabrika



izložba






certifikat

3 različita istraživanja i razvoj sa ukupno 25+ inženjerima za istraživanje i razvoj, kako bi se osigurao bolji i napredniji razvoj i novih inovacija.
Skijeni i profesionalni inženjeri za podršku i servis za podršku engleskog jezika, kako bi se osigurao brz odgovor u roku od 8 sati, rješenje sadrži u roku od 24 sata.
Jedinstveni među svim kineskim proizvođačima koji su zabilježili i odobrili CE by TUV Nord.
Neoden opskrbljuje cjeloživotnu tehničku podršku i uslugu za sve Neodenske mašine, štoviše, redovna ažuriranja softvera na osnovu korištenja iskustava i stvarnog dnevnog zahtjeva od endusera.
Ako trebate, slobodno se obratite UF-u za više informacija.
Popularni tagovi: mašina za preradu stanice, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
