
SMT X Ray Inspection Machine
Specifikacija
| Ime proizvoda | SMT X Ray Inspection Machine |
| Model | ND 56X |
| Opseg napona | 40-90KV |
| Current Range | 10-200 μA |
| Maksimalna izlazna snaga | 8 W |
| Veličina mikro fokusne tačke | 15μm |
| Maksimalna veličina uzorka | 280mm×320mm |
| Input Power | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| Dimenzije | L850mm׊1000mm×V1700mm |
| Neto težina oko | 750KG |
Specifikacija detektora ravnog panela
Tip: TFT Industrial Dynamic FPD
Matrica piksela: 768×768
Vidno polje: 65mm×65mm
Rezolucija: 5.8Lp/mm
Kadr: (1×1) 40fps
Bit A/D konverzije 16 bita
Kontrola kvaliteta
Imamo QCperson koji ostaje na proizvodnim linijama radi inspekcije.
Svi proizvodi moraju biti pregledani prije isporuke.
Vršimo inline inspekciju i završnu inspekciju.
1. Sve sirovine provjerene nakon što stignu u našu tvornicu.
2. Svi dijelovi i logo i svi detalji provjereni tokom proizvodnje.
3. Svi detalji pakovanja provjereni tokom proizvodnje.
4. Sva kvaliteta proizvodnje i pakiranje provjereni na završnoj inspekciji nakon završetka.

Q1: Kako mogu naručiti?
O: Za narudžbu možete kontaktirati bilo koju našu prodajnu osobu.
Molimo da što jasnije navedete detalje vaših zahtjeva.
Tako da vam možemo poslati ponudu prvi put.
Za dizajn ili dalju diskusiju, bolje je da nas kontaktirate putem Skypea, TradeMangera ili QQ ili WhatsAppa ili na druge trenutne načine, u slučaju bilo kakvih kašnjenja.
Q2:Da li imate izvoznu dozvolu?
O: Da.
Q3:Imate li uslugu nakon prodaje?
O: Da, dobra usluga nakon prodaje, rješavanje pritužbi kupaca i rješavanje problema kupaca.
O nama



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. proizvodi i izvozi razne male mašine za odabir i postavljanje od 2010. godine.
Sa globalnom prisutnošću u preko 130 zemalja, odlične performanse, visoka preciznost i pouzdanost NeoDen PNP mašina čine ih savršenim za R&D, profesionalnu izradu prototipa i proizvodnju malih i srednjih serija. Pružamo profesionalno rješenje one stop SMT opreme.
① 30+ globalnih agenata pokrivenih u Aziji, Evropi, Americi, Okeaniji i Africi
② 30+ inženjera kontrole kvaliteta i tehničke podrške, 15+ viših internacionalnih prodaja, pravovremeni odgovor kupaca u roku od 8 sati, pružanje profesionalnih rješenja u roku od 24 sata
Ako trebate, slobodno kontaktirajte uf za više informacija.
Popularni tagovi: smt x ray mašina za pregled, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
