
SMD SPI mašina
Specifikacija
| Ime proizvoda | SMD SPI mašina |
| Model | ND S1 |
| FOV | 48mm*40mm (20 μm) |
| Vrijeme obrade po kadru | & lt;0,7s |
| Maksimalna visina testa | 400 μm |
| Opseg lemljenja | 0.2mm×0.2mm~12mm×12mm |
| Preciznost detekcije visine | 1 μm |
| Uzastopno (zapremina, površina, visina) | & lt;1 μm |
| Vanjske veličine | L1090*Š1290*V1534mm |
| Težina | 750KG |
Mehanički
1. Pcb sistem prijenosa: 900±30 mm, način fiksiranja podloge: ploča za zaključavanje ivica, automatski ulaz i izlaz ploče i sistem podešavanja, odgovara SMEMA
2. Minimalna veličina štampane ploče: 50mm×50mm
3. Maksimalna veličina štampane ploče: 500mm×460mm
4. Debljina PCB-a: 0.6mm~6mm
5. Razmak ivice ploče gore: 3 mm dolje: 3 mm
6. Brzina prijenosa: 1500 mm/s (MAX)
7. Kompenzacija savijanja ploče:< 2="">
8. X/Y platforma:
Oprema vozača: AC servo motor sistem
Preciznost podešavanja:<1>1>
Brzina kretanja: 600 mm/s
Sistem kontrole
1. Host: PC za kontrolu industrije, Intel 6 core CPU, 16GDDR, 1T
2. Displej: 22-inčni LCD široki ekran

Q1:Da li pružate ažuriranja softvera?
O: Kupcima koji kupe našu mašinu možemo ponuditi besplatne nadogradnje softvera za vas.
Q2:Ovo je prvi put da koristim ovakvu mašinu, da li je lako rukovati?
O: Da. Postoje engleski priručnik i video vodič koji vam pokazuju kako koristiti mašinu.
Ako imate bilo kakvih nedoumica u procesu rada mašine, slobodno nas kontaktirajte.
Takođe pružamo usluge na licu mesta u inostranstvu.
Q3:Koji je' način isporuke?
O: Ovo su sve teške mašine; predlažemo da koristite teretni brod.
Ali komponente za popravku mašina, vazdušni transport bi bili u redu.
O nama



Ako trebate, slobodno kontaktirajte uf za više informacija.
Popularni tagovi: smd spi mašina, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
