
SMT X Ray inspekcijska oprema
Specifikacija
| Ime proizvoda | SMT X Ray inspekcijska oprema |
| Model | ND 56X |
| Opseg napona | 40-90KV |
| Current Range | 10-200 μA |
| Maksimalna izlazna snaga | 8 W |
| Veličina mikro fokusne tačke | 15μm |
| Maksimalna veličina uzorka | 280mm×320mm |
| Input Power | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| Dimenzije | L850mm׊1000mm×V1700mm |
| Neto težina oko | 750KG |
Specifikacija detektora ravnog panela
Tip: TFT Industrial Dynamic FPD
Matrica piksela: 768×768
Vidno polje: 65mm×65mm
Rezolucija: 5.8Lp/mm
Kadr: (1×1) 40fps
Bit A/D konverzije 16 bita
Pakovanje& Dostava
Pakovanje:Jedan komad u jednoj drvenoj kutiji
Odgovarajuća količina za izvoznu drvenu kutiju
Ostali pribor za pakovanje u redovnom
Dostupno je pakovanje koje zahteva kupac
Dostava:zračnim, morskim ili ekspresnim putem
Vrijeme isporuke:oko 15 ~ 30 dana nakon potvrde detalja narudžbe i proizvodnje.

Q1: Kada mogu dobiti cijenu?
O: Obično citiramo u roku od 8 sati nakon što dobijemo vaš upit.
Q2:Mogu li zatražiti promjenu oblika pakovanja i transporta?
O: Da, možemo promijeniti oblik pakiranja i transporta prema vašem zahtjevu.
Ali vi sami morate snositi svoje troškove nastale tokom ovog perioda i marže.
Q3: Koja je vaša prednost u odnosu na konkurenciju?
O: (1). Kvalificirani proizvođač
(2). Pouzdana kontrola kvaliteta
(3). Konkurentna cijena
(4). Visoka efikasnost rada (24*7 sati)
(5). Usluga na jednom mestu
O nama



Osnovan 2010. sa 100+ zaposlenih& 8000+ Sq.m. tvornica nezavisnih imovinskih prava, kako bi se osiguralo standardno upravljanje i postiglo najekonomičnije efekte kao i ušteda troškova.
Posjeduje vlastiti obradni centar, vješti montažer, tester i QC inženjere, kako bi osigurali jake sposobnosti za proizvodnju, kvalitet i isporuku NeoDen strojeva.
Jedinstveni među svim kineskim proizvođačima koji su registrovali i odobrili CE od strane TUV NORD-a.
Ako trebate, slobodno kontaktirajte uf za više informacija.
Popularni tagovi: smt x ray oprema za inspekciju, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
