
SMT Paste štampač
Opis
Karakteristike
1. Plutajući strugač. poput automatskog pisača, strugač se može slobodno plutati gore -dolje i može se automatski podesiti na nivelaciju s čeličnom rešetkom.
2. Vrijeme zaustavljanja strugača u gornjem lijevom ili donjem lijevom kutu, te u gornjem desnom kutu u donjem desnom kutu, kao i ukupno vrijeme zaustavljanja čeličnog pojasa na vrhu ili dnu mogu se neovisno postaviti u izborniku na dodirnom ekranu.
3. Vreme se može prikazati na ekranu osetljivom na dodir i može se zabeležiti vreme štampanja. Brzina strugača s lijeve i desne strane je podesiva i može se zaustaviti u hitnim slučajevima.
Specifikacija
| Ime proizvoda | SMT Paste štampač |
| Miks veličina PCB -a | 400*240 mm |
| Područje za štampanje | 500*320 mm |
| Veličina okvira | L(550-650)*W(370-470) |
| Tačnost štampanja/ponavljanja | +/-0,2 mm |
| Debljina PCB -a | 0,2-2,0 mm |
| Izvor vazduha | 4-6kg/cm2 |
| Napajanje strujom | AC220V 50HZ |
| Dimension | D 800*Š 700*V 1700 (mm) |
| Veličina pakovanja | 1050*900*1850 (mm) |
| N.W./G.W. | 230/280 kg |
Detalji

Podesite i popravite PCB

Podesite položaj šablone

Lepljivu pastu stavite na šablon

Počnite sa lijepljenjem

Provjera situacije lijepljenja lemljenja
naše usluge
1. Dobro znanje na različitim tržištima može zadovoljiti posebne zahtjeve.
2. Pravi proizvođač sa vlastitom tvornicom koja se nalazi u Huzhou, Kina.
3. Snažni profesionalni tehnički tim osigurava proizvodnju vrhunskih proizvoda.
4.Specijalni sistem kontrole troškova osigurava najpovoljniju cijenu.
5. Bogato iskustvo na području SMT -a.


Q1:Ovo je prvi put da koristim ovu vrstu mašine, je li jednostavno za rukovanje?
O: Imamo uputstvo za upotrebu na engleskom jeziku i video vodič koji će vas naučiti kako da koristite mašinu.
Ako još uvijek imate pitanja, kontaktirajte nas putem e -pošte / skype / whatapp / telefona / trademanager online usluge.
Q2:Ovo je prvi put da koristim ovu vrstu mašine, da li je laka za rukovanje?
O: Da. Postoje engleski priručnik i video vodič koji vam pokazuju kako se koristi mašina.
Ako postoji bilo kakva sumnja u proces rada sa mašinom, slobodno nas kontaktirajte.
Takođe pružamo usluge na licu mesta u inostranstvu.
Q3:Kako da platim?
O: Prijatelju moj, postoji mnogo načina. T/T (ovo više volimo), Western Union, PayPal, odaberite svoj omiljeni.
O nama



Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: štampač smt paste, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
