Reflow Reflow Lemljenje
NeoDen IN12Reflow Reflow Lemljenje
Feature
1. Pametna kontrola sa visokoosetljivim temperaturnim senzorom, temperatura se može efikasno stabilizovati.
2. Kriva temperature lemljenja PCB-a može se prikazati na osnovu mjerenja u realnom vremenu.
3. Lagan, minijaturizacija, profesionalni industrijski dizajn, fleksibilno mjesto za primjenu, jednostavnije za korištenje.
4. Mrežasti lančanik napravljen od tehnologije visoke preciznosti profila i jedinstvena potporna struktura mogu efikasno smanjiti vibracije PCB-a u zonama reflow i lako se nositi sa zavarivanjem malih komponenti kao što je 0201 i složenih čipova kao što je BGA/ QFP/QFN.
Specifikacija
| Naziv proizvoda | NeoDen IN12 reflow pećnica lemljenje |
| Model | NeoDen IN12 |
| Količina zone grijanja | Gornji6 / Donji6 |
| Ventilator za hlađenje | Upper4 |
| Brzina transportera | 50-600 mm/min |
| Temperaturni opseg | Sobna temperatura -300 stepen |
| Preciznost temperature | 1 stepen |
| Odstupanje temperature PCB-a | ±2 stepena |
| Maksimalna visina lemljenja (mm) | 35 mm (uključuje debljinu PCB-a) |
| Maksimalna širina lemljenja (Širina PCB-a) | 350mm |
| Dužina procesa komore | 1354mm |
| Snabdijevanje električnom energijom | AC 220v/monofazni |
| Veličina mašine | L2300mm׊650mm×V1280mm |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 min |
| Neto težina | 300Kgs |
Karakteristike

12 zona grijanja
Ujednačena temperatura
Visoka preciznost kontrole temperature

Zona hlađenja
Nezavisni dizajn cirkulirajućeg zraka
Izoluje uticaj spoljašnjeg okruženja

Ušteda energije i ekološki prihvatljiva
Sistem za filtriranje dima zavarivanja
niske zahtjeve za napajanjem i napajanjem

Operativni panel
Dizajn skrivenog ekrana
Pogodan za transport

Inteligentni sistem upravljanja
Po narudžbi razvijen inteligentni kontrolni sistem
Temperaturna kriva se može prikazati

Elegantan izgled
U skladu sa okruženjem visoke klase
Lagan, minijaturiziran, profesionalan
Ako trebate, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Omogućite proizvodnu liniju za SMT montažu na jednom mjestu

FAQ
Q1:Da li pružate ažuriranja softvera?
O: Kupcima koji kupe našu mašinu možemo ponuditi besplatne nadogradnje softvera za vas.
Q2:Kako mogu kupiti mašinu od vas?
O: (1) Konsultujte nas putem interneta ili e-pošte.
(2) Pregovarajte i potvrdite konačnu cijenu, dostavu, način plaćanja i druge uslove.
(3) Poslati vam perfroma račun i potvrditi narudžbu.
(4) Izvršite uplatu prema načinu datom na predračunu.
(5) Mi pripremamo vašu narudžbu u smislu predračuna nakon što potvrdimo punu uplatu. I 100% provjera kvalitete prije slanja.
(6) Pošaljite svoju narudžbu ekspresom ili zračnim putem ili morem.
O nama
fabrika



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. proizvodi i izvozi razne male strojeve za odabir i postavljanje od 2010. godine. Koristeći prednosti vlastitog bogatog iskustva u istraživanju i razvoju, dobro obučenu proizvodnju, NeoDen osvaja veliku reputaciju kupaca širom svijeta.
Sa globalnom prisutnošću u preko 130 zemalja, odlične performanse, visoka preciznost i pouzdanost NeoDen PNP mašina čine ih savršenim za istraživanje i razvoj, profesionalnu izradu prototipa i proizvodnju malih i srednjih serija. Pružamo profesionalno rješenje one stop SMT opreme.
izložba






certificiranje

Ako trebate, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: reflow pećnica za lemljenje, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit






