
SMD Mašina za preradu
Specifikacija
| Naziv proizvoda | SMD Mašina za preradu |
| Model | ND 772R |
| Napajanje | AC220V±10% 50/60HZ |
| PCB Veličina | 412*370mm(Max); 6*6mm(Min) |
| Veličina BGA čipa | 60*60mm(Max); 2*2mm(Min) |
| Veličina IR grijača | 285*375mm |
| Senzor temperature | 1 pcs |
| Tačnost poravnanja | ±0.02mm |
| Dimenzije | L685*W633*H850mm |
| Težina | 76KG |
Detalje
Sistem poravnanja: 2 Million Pixel SD digitalnog sistema za slikanje, automatski optički zum sa laserom: indikator crvene točke
Vakuum adsorpcija: automatska
Kontrola temperature: K-tip termokuple zatvorena-petlja kontrola sa preciznošcu do ±3°C
Uređaj za hranjenje: ne
Pozicioni: V-groove sa univerzalnim fiksom
Naša služba
U dobroj smo poziciji ne samo da vam opskrbljujemo visokokvalitetnu PNP mašinu , već i izvrsnu nakon prodajne usluge.
Dobro obučeni inženjeri će vam ponuditi bilo kakvu tehničku podršku.
10 inženjera moćnog tima za usluge nakon prodaje može odgovoriti na klijente u roku od 8 sati.
Profesionalna rješenja mogu se ponuditi u roku od 24 sata i radnog dana i praznika.

Q1:Da li pružate ažuriranja softvera?
O: Kupci koji kupuju našu mašinu,možemo vam ponuditi besplatan softver za nadogradnje.
Q2:Kako da kupim mašinu od tebe?
O: (1) Konsultujte nas na liniji ili e-mailu.
(2) Pregovarati i potvrditi konačnu cijenu, isporuku, način plaćanja i druge uvjete.
(3) Pošaljite vam perfroma fakturu i potvrdite vašu narudžbu.
(4) Uplatu napravite prema metodi stavili na proforma nvoice.
(5) Pripremamo Vašu narudžbu u smislu proforma fakture nakon potvrde vaše pune uplate. I 100% provjera kvaliteta prije isporuke
(6) Pošaljite vašu narudžbu putem ekspresa ili zrakom ili putem mora.
Q3:MOQ?
O: 1 set mašina, miješani red je također dobrodošao.
O nama



Zhejiang NeoDen Technology Co., LTD., je osnovao 2010. godine, profesionalni je proizvođač specijaliziran za SMT pick i place mašinu, reflow pećnicu, mašinu za štampanje stencila, SMT proizvodnu liniju i druge SMT Proizvode. Imamo vlastiti R & D tim i vlastitu fabriku, iskorištavajući vlastitu bogatu iskusnu R&D, dobro obučenu proizvodnju, osvojila je veliku reputaciju svjetskih kupaca.
Vjerujemo da veliki ljudi i partneri čine NeoDen velikom kompanijom i da naša predanost inovacijama, raznolikosti i održivosti osigurava da SMT automatizacija bude dostupna svakom hobisti na svakom mjestu.
Ako vam je potrebno, slobodno se obratite UF-u za više informacija.
Popularni tagovi: SMD mašina za prerađivanje, Kina, proizvođači, dobavljači, na veliko
Pošaljite upit
