
Automatska mašina za lemljenje na talase
Feature
Način grijanja: vrući vjetar
Način hlađenja: Aksijalno hlađenje ventilatorom
Smjer prijenosa: lijevo→desno
Kontrola temperature: PID+SSR
Kontrola mašine: Mitsubishi PLC+ ekran osetljiv na dodir
Kapacitet rezervoara za fluks: Max 5.2L
Metoda prskanja: Koračni motor+ST-6
Specifikacija
| ime proizvoda | Automatska mašina za lemljenje na talase |
| Wave | Double Wave |
| Kapacitet limenog rezervoara | 200KG |
| Prethodno zagrevanje | 800 mm (2 sekcije) |
| Wave Height | 12mm |
| Visina transportera PCB-a | 750±20mm |
| Zone predgrevanja | Sobna temperatura-180℃ |
| Temperatura lemljenja | Sobna temperatura-300℃ |
| Veličina mašine | 1800*1200*1500 mm |
| Veličina pakovanja | 2600*1200*1600 mm |
| Brzina prijenosa | 0-1,2 m/min |
| Izvor zraka | 4-7KG/CM212.5L/min |
Naša usluga
U dobroj smo poziciji ne samo da vam isporučimo visokokvalitetnu pnp mašinu, već i odličnu uslugu nakon prodaje.
Dobro obučeni inženjeri će vam ponuditi bilo kakvu tehničku podršku.
10 moćnih inženjera za servisni tim može odgovoriti na upite i upite kupaca u roku od 8 sati.
Profesionalna rješenja mogu se ponuditi u roku od 24 sata kako radnim danima tako i praznicima.
Ako trebate, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.

Q1:Koji je vaš tempo isporuke?
O: Naš uobičajeni rok isporuke je FOB Šangaj. Također prihvatamo EXW, CFR, CIF, DDP, DDU itd.
Mi ćemo vam ponuditi troškove dostave, a vi možete odabrati onu koja vam najviše odgovara i najefikasnija.
Q2: Kada mogu dobiti ponudu?
O: Obično citiramo unutar8sati nakon što dobijemo vaš upit.
Ako vam je jako hitno da dobijete cijenu, recite nam kako bismo razmotrili prioritet vašeg upita.
Q3: Posjet tvornici je dozvoljen ili ne?
O: Da, pozdravljamo kupce koji posjećuju našu tvornicu. Naša fabrika se nalazi u Huzhoucity, provincija Zhejiang, kontinentalna Kina.
O nama



Ako trebate, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: mašina za lemljenje talasa automatska, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
