Usisivač PCB-a
Opis
Osobine
Vakuum PCB Loader Dostupan sa vezom sa SMT i AI proizvodnom crtom, izloženost pcb-u bez ruku, bolja zaštita za PCB, jedan automatizovani kontrolni pokreti uobličavanje. visoka preciznost, automatizirano brojanje (prilagonljivo, kontrolna ploča dodira imaju ovu funkciju), funkcija alarma kvara, potrebna za cijeli raspon opreme za automatiziranje
Specifikacija
| Naziv proizvoda | Usisivač PCB-a |
| Model | BLF-330 |
| PCB veličina(L*W) | 50*50-460*330 |
| Veličina časopisa(L*W*H) | 460*400*563 |
| Vrijeme učitavanje | Cca.6 sekundi |
| Promjena časopisa s vremenom | Cca.25 sekundi |
| Izvor napajanja & potrošnja | 100-230VAC(prilagođeno), 1ph, max 300VA |
| Pritisak zraka & potrošnja | 4-6bar, max 10L/min |
| PCB debljina(mm) | Min 0.4mm |
| Visina transporta(mm) | 900±30(ili prilagođeno) |
| Dimenzija(L*W*H) | 1670mm*850mm*1250mm |
| Težina(kg) | 185kg |
Oprezi
1. Održavanje i popravka, molimo vas da se obratite svom distributeru ili stručnoj službi osobe.
2. Koristite sljedeće sigurnosne smjernice kako biste osigurali vašu osobnu sigurnost i pomogli vašem utovarivačem i radnoj okolini od potencijalnih oštećenja.
3. Tokom operacije ne bi trebao biti bilo koji dio tijela (glava, ruke, itd.) pod kampanja komponente raspon kretanja, možda ste pokretne dijelove i ozljede pogođeni.
4. Oprema za debugiranje, ne prebacuj se u blizini panela operatera ili je došlo do nekog zaustavljanja u slučaju nužde do abnormalnosti kada je došlo do zatvaranja opreme, smanjiti gubitak i povredu.
Ako trebate, slobodno se kontujte.djelovati nas za više informacija.

Srodni proizvodi
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Poluautomatski lemni štampač za pastu | SMT mašina NeoDen4 | SMT pick i place machine K1830 | Reflow pećnica NeoDen IN12 |
Q1:Da li pružate ažuriranja softvera?
O: Kupci koji kupuju našu mašinu, možemo vam ponuditi besplatan softver za nadogradnje.
Q2: Ovo je prvi put da koristim ovakvu mašinu, da li je lako upravljati?
O: Da. Postoje engleski priručnik i vodič video koji vam pokazuje kako se koristi mašina.
Ukoliko postoji ikakva sumnja u proces upravljanja mašinom, slobodno nas kontaktirajte.
Također pružamo uslugu preko mora na lokaciji.
Q3: MOQ?
O: 1 set mašina, miješani red je također dobrodošao.
O nama



Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: vakuum pcb utovarivač, Kina, proizvođači, dobavljači, na veliko
Pošaljite upit





