
SPI mašina za inspekciju
Specifikacija
| Ime proizvoda | NeoDen SPI mašina za inspekciju |
| Model | ND S1 |
| FOV | 48mm*40mm (20 μm) |
| Vrijeme obrade po kadru | & lt;0,7s |
| Maksimalna visina testa | 400 μm |
| Obim lemljenja | 0.2mm×0.2mm~12mm×12mm |
| Preciznost detekcije visine | 1 μm |
| Uzastopno (volumen, površina, visina) | & lt;1 μm |
| Vanjske veličine | L1090*Š1290*V1534mm |
| Težina | 750KG |
Sistem kontrole
1) Host: PC za kontrolu industrije, Intel 6 core CPU, 16GDDR, 1T
2) Displej: 22-inčni LCD široki ekran
Pakovanje& Dostava
Pakovanje:
Jedan komad u jednoj drvenoj kutiji
Odgovarajuća količina za izvoznu drvenu kutiju
ostali pribor za pakovanje u redovnom
Dostupno je pakovanje koje zahteva kupac
Dostava:zračnim, morskim ili ekspresnim putem
Vrijeme isporuke:oko 15 ~ 30 dana nakon potvrde detalja narudžbe i proizvodnje.

Q1:Da li pružate ažuriranja softvera?
O: Kupcima koji kupe našu mašinu možemo ponuditi besplatne nadogradnje softvera za vas.
Q2:Ovo je prvi put da koristim ovu vrstu mašine, da li je lako za rukovanje?
O: Imamo engleski korisnički priručnik i video vodič koji će vas naučiti kako koristiti mašinu.
Ako i dalje imate pitanja, molimo kontaktirajte nas putem e-pošte / skypea / whatapp / telefona / online usluge trademanager.
Q3:Šta je sa garancijom?
O: Imamo 2 godine garancije za NeoDen4, 1 godinu za sve ostale modele, doživotnu podršku nakon prodaje.
O nama



ZhejiangNeoDenTechnology Co., LTD.,osnovan 2010. godine, profesionalni je proizvođač specijaliziran za SMTpick and place mašine, reflow peći, mašinu za štampanje šablona, SMT proizvodnu liniju i druge SMT proizvode. Imamo vlastito R&pojačalo; D tim i vlastita tvornica, koristeći prednosti našeg bogatog iskustva R&D, dobro obučenu proizvodnju, stekli su veliku reputaciju kupaca širom svijeta.
Vjerujemo da sjajni ljudi i partneri čine NeoDen sjajnom kompanijom i da naša posvećenost inovacijama, raznolikosti i održivosti osigurava da je SMT automatizacija dostupna svakom hobisti svuda.
Ako trebate, slobodno kontaktirajte uf za više informacija.
Popularni tagovi: spi mašina za pregled, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
