
SPI oprema za inspekciju
Specifikacija
| Naziv proizvoda | SPI oprema za inspekciju |
| Model | ND S1 |
| FOV | 48mm*40mm (20 μm) |
| Vrijeme obrade po okviru | <> |
| Max test visina | 400 μm |
| Opseg lema | 0.2mm×0.2mm~12mm×12mm |
| Preciznost detekcije visine | 1 μm |
| Više puta (volumen, područje, visina) | <1>1> |
| Vanjske veličine | L1090*W1290*H1534mm |
| Težina | 750KG |
Mehanički
1. PCB sistem prijenosa: 900±30mm, mod fiksiranja supstrata: rubna zaključana ploča, automatska ploča u i van i sistem podešavanja, odgovara SMEMA
2. Min pcb veličina: 50mm×50mm
3. Max pcb veličina : 500mm×460mm
4. DEBLJINA PCB-a: 0.6mm~6mm
5. Čistina ruba ploče gore: 3mm dolje: 3mm
6. Brzina prijenosa: 1500mm/s (MAX)
7. Kompenzacija savijanja ploča:<>
8. X/Yplatform:
Oprema vozača: AC servo motorni sistem
Postavljanje preciznosti:<1>1>
Brzina pomicanja: 600mm/s
Naša služba
1. Više Profesionalna usluga u polju PNP mašina.
2. Bolja sposobnost proizvodnje.
3. Razni termin plaćanja za odabir: T/T, Western Union, L/C, PayPal
4. Visok kvalitet/Siguran materijal/Konkurentna cijena
5. Mala narudžba dostupna
6. Brzo odgovaranje
7. Sigurniji i brzi transport

Q1:Šta je sa vodećim vremenom za masovnu proizvodnju?
O: Iskreno, to ovisi o količini narudžbe i sezoni kada naručite narudžbu.
U svakom slučaju 15-30 dana na osnovu opšteg reda.
Q2:Postoje li proizvodi testirani prije isporuke?
O: Da, naravno. Sav naš konvertorski pojas koji svi želimo je bio 100% QC prije isporuke.
Svaki dan testiramo svaku seru.
Q3:Koja je vaša prednost u odnosu na vaše konkurente?
O: (1). Qualified Manufacturer
(2). Pouzdana kontrola kvaliteta
(3). Competitive Price
(4). High Efficiency working (24*7hours)
(5). One-Stop Service
O nama



Ako vam je potrebno, slobodno se obratite UF-u za više informacija.
Popularni tagovi: oprema spi inspekcije, Kina, proizvođači, dobavljači, na veliko
Pošaljite upit
