
Mašina za lemljenje talasa
Feature
Način grijanja: vrući vjetar
Način hlađenja: Aksijalno hlađenje ventilatorom
Smjer prijenosa: lijevo→desno
Kontrola temperature: PID+SSR
Kontrola mašine: Mitsubishi PLC+ ekran osetljiv na dodir
Kapacitet rezervoara za fluks: Max 5.2L
Metoda prskanja: Koračni motor+ST-6
Specifikacija
| ime proizvoda | Mašina za lemljenje talasa |
| Wave | Double Wave |
| Kapacitet limenog rezervoara | 200KG |
| Prethodno zagrevanje | 800 mm (2 sekcije) |
| Wave Height | 12mm |
| Visina transportera PCB-a | 750±20mm |
| Zone predgrevanja | Sobna temperatura-180℃ |
| Temperatura lemljenja | Sobna temperatura-300℃ |
| Veličina mašine | 1800*1200*1500 mm |
| Veličina pakovanja | 2600*1200*1600 mm |
| Brzina prijenosa | 0-1,2 m/min |
| Izvor zraka | 4-7KG/CM212.5L/min |
Kontrola kvaliteta
Imamo QCperson koji ostaje na proizvodnim linijama radi inspekcije.
Svi proizvodi moraju biti pregledani prije isporuke. Vršimo inline inspekciju i završnu inspekciju.
1. Sve sirovine provjerene nakon što stignu u našu tvornicu.
2. Svi dijelovi i logo i svi detalji provjereni tokom proizvodnje.
3. Svi detalji pakovanja provjereni tokom proizvodnje.
4. Sva kvaliteta proizvodnje i pakiranje provjereni na završnoj inspekciji nakon završetka.
Ako trebate, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.

Q1:Kada mogu dobiti ponudu?
O: Obično citiramo u roku od 8 sati nakon što dobijemo vaš upit.
Ako vam je jako hitno da dobijete cijenu, recite nam kako bismo razmotrili prioritet vašeg upita.
Q2:Da li imate izvoznu dozvolu?
O: Da.
Q3: Mogu li zatražiti promjenu oblika pakovanja i transporta?
O: Da, možemo promijeniti formu pakovanja i transporta prema vašem zahtjevu, ali vi sami snosite svoje troškove nastale tokom ovog perioda i namaze.
O nama

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. proizvodi i izvozi razne male mašine za odabir i postavljanje od 2010. Koristeći prednosti našeg bogatog iskustva R&D, dobro obučenu proizvodnju, NeoDen osvaja veliku reputaciju kupaca širom svijeta .
①Osnovana 2010. godine, 200+ zaposlenih, 8000+ Sq.m. fabrika
②NeoDen proizvodi: Smart serija PNP mašina, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, reflow peć IN6, IN12, štampač za lemnu pastu FP2636, PM3040


Ako trebate, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: mašina za lemljenje talasa, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
