Mašina za paštenje lemlje
Opis
Osobine
1. PC kontrola, ekran osjetljiv na dodir i interfejs za rad menija.
2. Plutajući strugač. slično automatskom štampaču, strugač se može slobodno lebdeti gore-dolje i može se automatski podesiti na nivo sa čeličnom mrežu.
3. Vrijeme zaustavljanja strugača na gornjem lijevom ili donjem lijevom, i gornjem desnom od donje desno, kao i sveukupno vrijeme zaustavljanja čeličnog stezača na vrhu ili dnu može se samostalno postaviti u meniju touch screen.
4. Vrijeme se može prikazati na ekranu osjetljivom na dodir i može se snimiti broj vremena štampanja.
Brzina strugača s lijeva i desna je podesiva i može se zaustaviti u hitnim slučajevima.
Specifikacija
| Naziv proizvoda | Mašina za paštanje lema |
| PCB mješavina veličine | 400*240mm |
| Područje štampanja | 500*320mm |
| Veličina okvira | L(550-650)*W(370-470) |
| Tačnost štampanja/ponavljanja | +/-0.2mm |
| PCB debljina | 0.2-2.0mm |
| Izvor zraka | 4-6kg/cm2 |
| Napajanje | AC220V 50HZ |
| Dimenzija | L 800*W 700*H 1700 (mm) |
| Veličina pakovanja | 1050*900*1850(mm) |
| N.W./G.W. | 230/280 Kg |
Detalje

Podesi i popravi PCB

Podesi položaj sacinjenja

Lemna pasta stavili na stencil

Započni s radom nalepanja

Proveravam situaciju sa lemom.
Naša služba
1. Više Profesionalna usluga u polju PNP mašina
2. Bolja sposobnost proizvodnje
3. Razni termin plaćanja za odabir: T/T, Western Union, L/C, PayPal
4. Visok kvalitet/Siguran materijal/Konkurentna cijena
5. Mala narudžba dostupna
6. Brzo odgovaranje
7. Sigurniji i brzi transport


Q1:Možeš li da radiš OEM i ODM?
O: Da, OEM i ODM su i prihvatljivi.
Q2:Koja je vaša usluga isporuke?
O: Možemo pružati usluge za rezervaciju plovila, konolidaciju dobara, carinsku deklaraciju, pripremu dostavnih dokumenata i isporuku u brodsku luku.
Q3:Kako da naručim?
O: Možete kontaktirati bilo koju od naših prodajnih osoba za narudžbu.
Molimo vas da detalje vaših zahtjeva dostavite što jasnije. Tako da ti možemo poslati ponudu u prvi put.
Za dizajniranje ili daljnju diskusiju, bolje je kontaktirati nas skypeom, TradeMangerom ili QQ ili WhatsApp ili drugim instant načinima, u slučaju bilo kakvog kašnjenja.
O nama

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. od 2010. godine proizvodi i izvozi razne male pick i place mašine. Iskorištavajući vlastitu bogatu iskusnu R&D, dobro obučenu proizvodnju, NeoDen osvaja veliku reputaciju svjetskih kupaca.
Uz globalno prisustvo u preko 130 zemalja, odlične performanse, visoka tačnost i pouzdanost NeoDen PNP mašina čine ih savršenim za R&D, profesionalno prototipiranje i malu do srednju proizvodnju serijom. Pružamo profesionalno rješenje jedne stop SMT opreme.


Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: mašina za paštanje lema, Kina, proizvođači, dobavljači, na veliko
Pošaljite upit





