
SMT Wave lemljenje oprema
Opis
Oprema za lemljenje SMT valova je da zavarenu površinu utaknute ploče učini direktno u kontaktu s tekućim kalajem visoke temperature kako bi se postigla svrha zavarivanja, tečnim kalajem visoke temperature za održavanje nagnute ravni i posebnim uređajem za izradu tekućeg kalaja formiraju sličan talasni fenomen, tzv."valno lemljenje", njegov glavni materijal je kalajna šipka.
Specifikacija
| ime proizvoda | SMT Wave lemljenje oprema |
| Wave | Double Wave |
| Kapacitet limenog rezervoara | 180-200KG |
| Prethodno zagrevanje | 450mm |
| Wave Height | 12mm |
| Visina transportera PCB-a | 750±20mm |
| Zone predgrevanja | Sobna temperatura-180℃ |
| Temperatura lemljenja | Sobna temperatura-300℃ |
| Veličina mašine | 1400*1200*1500 mm |
| Veličina pakovanja | 2200*1200*1600 mm |
| Brzina prijenosa | 0-1,2m/min |
| Izvor zraka | 4-7KG/CM212.5L/min |
Naša usluga
1.Dobro poznavanje različitih tržišta može zadovoljiti posebne zahtjeve.
2. Pravi proizvođač s vlastitom tvornicom koja se nalazi u Huzhouu, Kina.
3.Strong profesionalni tehnički tim osigurava proizvodnju vrhunskih proizvoda.
4.Specijalni sistem kontrole troškova osigurava najpovoljniju cijenu.
5. Bogato iskustvo na području SMT.
Ako trebate, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.

Q1:Koliko kvadratnih metara ima vaša fabrika?
O: Više od 8.000 kvadratnih metara.
Q2: Možete li napraviti OEM i ODM?
O: Da, OEM i ODM su prihvatljivi.
Q3:Koji je vaš tempo isporuke?
O: Naš uobičajeni rok isporuke je FOB Šangaj.
Također prihvatamo EXW, CFR, CIF, DDP, DDU itd.
Mi ćemo vam ponuditi troškove dostave, a vi možete odabrati onu koja vam najviše odgovara i najefikasnija.
O nama



Ako trebate, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: smt wave oprema za lemljenje, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
