Mašina za ispitivanje SMT

Opis
Detalj
| Ime proizvoda | Mašina za ispitivanje SMT |
| Debljina PCB -a | 0,6 mm ~ 6 mm |
| Maks. Veličina PCB -a (X x Y) | 510 mm x 460 mm |
| Min. Veličina PCB -a (Y x X) | 50 mm x 50 mm |
| Maks. Bottom Gap | 50mm |
| Maks. Top Gap | 35mm |
| Brzina kretanja | 1500 mm/sek (maks.) |
| Visina prijenosa od tla | 900 ± 30 mm |
| Metoda prenosa | One Stage Lane |
| Metoda stezanja PCB -a | Stezanje podloge za zaključavanje ivica |
| Weight | 750 kg/850 kg |
Feature
Pregled sadržaja
Dijelovi koji nedostaju, pogrešno poravnanje, nagnute noge, virtualno lemljenje, pomak, preokret polova, nadgrobni spomenik, premošćivanje, manje kositra, plutajuće igle, savijene igle itd.
Operativni sistem
Windows 10Profesionalna verzija 64 bajta
Visoka preciznost
Više metoda analize softvera, više načina primene, sistem kretanja visoke preciznosti
Visoka efikasnost
Jedna radna stanica za održavanje potvrđuje podatke o otkrivanju više mrežnih mašina radi potpunog automatskog upravljanja i kontrole procesa.

Srodni proizvodi
Q1:Ovo je prvi put da koristim ovu vrstu mašine, je li jednostavno za rukovanje?
O: Imamo uputstvo za upotrebu na engleskom jeziku i video vodič koji će vas naučiti kako da koristite mašinu.
Ako još uvijek imate pitanja, kontaktirajte nas putem e -pošte / skype / whatapp / telefona / trademanager online usluge.
Q2:Kako da platim?
O: Prijatelju moj, postoji mnogo načina.
T/T (ovo više volimo), Western Union, PayPal, odaberite svoj omiljeni.
Q3:Je li teško koristiti ove mašine?
O: Ne, uopće nije teško.
Za naše prethodne klijente, najviše 2 dana su dovoljna da nauče upravljati mašinama.
Q4:Koji je&način isporuke?
O: Ovo su sve teške mašine; predlažemo da koristite teretni brod. Ali komponente za popravljanje mašina, zračni prijevoz bi bile u redu.
O nama



Popularni tagovi: smt mašina za testiranje, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit






