
Smt poluautomatski štampač šablona
smt poluautomatski štampač šablona
Poluautomatski štampač za lemljenje pripada SMT Machine-koristi se za pokrivanje paste za lemljenje na površinu PCB-a strojno (ne ručno), što može osigurati prosječnu čvrstoću i stabilne performanse

Specifikacije
| Model | YS600 |
| Veličina PCB -a | Max 600*240 mm |
| Područje za štampanje | 700*320 mm |
| PCB fiksni sistem | Pozicioniranje pinova |
| Veličina okvira | L(370-750)*W(470-850) |
| Podešavanje za sto | sprijeda/straga ± 10 mm, lijevo/desno ± 10 mm |
| Tačnost štampanja | ± 0,2 mm |
| Tačnost ponavljanja | ± 0,2 mm |
| Debljina PCB -a | 0,2-2,0 mm |
| Izvor vazduha | 4-6kg/c㎡ |
| Napajanje strujom | AC220V 50HZ |
| Dimension | L900*W700*H1700 |
| Veličina pakovanja | 1350*900*1850 mm |
| Neto težina | 265kg |
| Bruto težina | 310kg |
opis proizvoda
1.Adjust i fix pcb
2.Podesite položaj matrice

3. Lepilo za lemljenje staviti na šablon

4. Počnite sa lijepljenjem


Drveno kućište za vakuumsko pakovanje +
Rok isporuke: 10 dana nakon što primite 100% uplaćenu doznaku
Garancija:
Kompletna mašina ima garantni rok odONEgodine od trenutka kupovine i doživotne podrške.
Neoden je pouzdan proizvođač sa 10 godina' iskustvo. Do sada smo izvozili u više od 130 zemalja i 10000+ kompleta mašina diljem svijeta i izgradili dobru reputaciju na tržištu. U dobrom smo položaju ne samo da vam isporučujemo visokokvalitetne mašine, već i odličnu uslugu nakon prodaje. Dobro obučeni inženjer pružit će vam svaku tehničku podršku.
Hangzhou NeoDen Technology Co., Ltd
Email:info@neodentech.com
Popularni tagovi: smt poluautomatski štampač šablona, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit

