
SMT mašina za preradu
Specifikacija
| Ime proizvoda | SMT mašina za preradu |
| Model | ND 772R |
| Napajanje | AC220V±10% 50/60HZ |
| Veličina PCB-a | 412*370mm(Max); 6*6 mm (min) |
| Veličina BGA čipa | 60*60mm(Max); 2*2 mm (min) |
| Veličina IR grijača | 285*375mm |
| Temperaturni senzor | 1 kom |
| Preciznost poravnanja | ±0,02 mm |
| Dimenzije | L685*W633*H850mm |
| Težina | 76KG |
Detalji
Sistem poravnanja: 2 miliona piksela SD digitalni sistem slike, automatski optički zum sa laserom: indikator crvene tačke
Vakum Adsorpcija: Automatska
Kontrola temperature: kontrola zatvorene petlje termoelementa tipa K sa tačnošću do ±3℃
Uređaj za hranjenje: br
Pozicioniranje: V-utor sa univerzalnim učvršćenjem
Naša usluga
U dobroj smo poziciji ne samo da vam isporučimo visokokvalitetnu pnp mašinu, već i odličnu uslugu nakon prodaje.
Dobro obučeni inženjeri će vam ponuditi bilo kakvu tehničku podršku.
10 moćnih inženjera za servisni tim može odgovoriti na upite i upite kupaca u roku od 8 sati.
Profesionalna rješenja mogu se ponuditi u roku od 24 sata i radnim danom i praznicima.

Q1:Jeste li trgovačka kompanija ili proizvođač?
O: Mi smo profesionalni proizvođač specijalizovan za SMT proizvodnu liniju.
I mi direktno trgujemo našim proizvodima sa našim klijentima.
Q2: Kada mogu dobiti ponudu?
O: Obično citiramo u roku od 8 sati nakon što dobijemo vaš upit.
Ako vam je jako hitno da dobijete cijenu, recite nam kako bismo razmotrili prioritet vašeg upita.
Q3: Posjet tvornici je dozvoljen ili ne?
O: Da, pozdravljamo kupce koji posjećuju našu tvornicu.
Naša fabrika se nalazi u Huzhoucity, provincija Zhejiang, kontinentalna Kina.
O nama



Osnovan 2010. sa 100+ zaposlenih& 8000+ Sq.m. tvornica nezavisnih imovinskih prava, kako bi se osiguralo standardno upravljanje i postiglo najekonomičnije efekte kao i ušteda troškova.
40+ globalnih partnera pokrivenih u Aziji, Evropi, Americi, Okeaniji i Africi, kako bi uspješno opsluživali 10000+ korisnika u cijelom svijetu, kako bi osigurali bolju i bržu lokalnu uslugu i brz odgovor.
8 sati, rješenje osigurava u roku od 24 sata.
Jedinstveni među svim kineskim proizvođačimaglumci koji su registrovali i odobrili CE od strane TUV NORD-a.
Ako trebate, slobodno kontaktirajte uf za više informacija.
Popularni tagovi: smt mašina za preradu, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
