
SMT Online SPI Machine
Specifikacija
| Ime proizvoda | SMT Online SPI Machine |
| Model | ND S1 |
| FOV | 48mm*40mm (20 μm) |
| Vrijeme obrade po kadru | & lt;0,7s |
| Maksimalna visina testa | 400 μm |
| Opseg lemljenja | 0.2mm×0.2mm~12mm×12mm |
| Preciznost detekcije visine | 1 μm |
| Uzastopno (zapremina, površina, visina) | & lt;1 μm |
| Vanjske veličine | L1090*Š1290*V1534mm |
| Težina | 750KG |
Softverski sistem:
Operativni sistem: Windows 7 Ultimate 64bit
1) Sistem identifikacije:
Značajka: 3D rasterska kamera (dvostruka je opcionalna)
Radni interfejs: Grafičko programiranje, jednostavan za rukovanje, prebacivanje sistema na kineski i engleski
Interfejs: 2D I i 3D slika u boji
MARK: Može odabrati 2 zajedničke točke
2) Program: Podržava gerber, CAD unos, offline i ručni program
Naša usluga
1. Više profesionalnih usluga u PNP mašinskom polju
2. Bolja sposobnost proizvodnje
3. Različiti rokovi plaćanja za odabir: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4. Visoka kvaliteta / Siguran materijal / Konkurentna cijena
5. Mala narudžba dostupna
6. Brz odgovor
7. Sigurniji i brži transport

Q1: Šta je sa vremenom isporuke za masovnu proizvodnju?
O: 15-30 radnih dana za masovnu proizvodnju.
Zavisi od vaše količine, a mi ćemo se potruditi da zadovoljimo vaše potrebe.
Q2:Mogu li zatražiti promjenu oblika pakovanja i transporta?
O: Da, možemo promijeniti oblik pakovanja i transporta prema vašem zahtjevu.
Ali sami morate snositi svoje troškove nastale tokom ovog perioda i marže.
Q3: Koja je vaša prednost u odnosu na konkurenciju?
O: (1). Kvalificirani proizvođač
(2). Pouzdana kontrola kvaliteta
(3). Konkurentna cijena
(4). Visoka efikasnost rada (24*7 sati)
(5). Usluga na jednom mestu
O nama



① Osnovan 2010, 200+ zaposlenih, 8000+ Sq.m. fabrika
② NeoDen proizvodi: Smart serija PNP mašina, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, reflow peć IN6, IN12, štampač paste za lemljenje FP3636,
③ Naveden sa CE i dobio 50+ patenata
④ 30+ inžinjera za kontrolu kvaliteta i tehničke podrške, 15+ viši međunarodna prodaja, pravovremeni odgovor kupaca u roku od 8 sati, pružanje profesionalnih rješenja u roku od 24 sata
Ako trebate, slobodno kontaktirajte uf za više informacija.
Popularni tagovi: smt online spi mašina, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
