
SMT Offline AOI mašina

Opis
Detalj
| Ime proizvoda | SMT off Line AOI mašina |
| PCB Thickness | {{0}}.3-8.0 mm (PCB savijanje: manje od ili jednako 3 mm) |
| Visina PCB elementa | Gornji 50mm Donji 50mm |
| Pogonska oprema | Panasonic servo motor |
| Sistem pokreta | Visokoprecizni vijak plus linearne dvostruke vodilice |
| Preciznost pozicioniranja | Manje ili jednako 10 μm |
| Brzina kretanja | Max.700mm/sec |
| Napajanje | AC220V 50HZ 1800W |
| Ekološki zahtjevi | Temperatura: 2~45 stepeni, relativna vlažnost 25 procenata -85 procenata (bez mraza) |
| Dimenzije | L875*Š940*V1350mm |
| Težina | 600KG |
Feature
Detecting System
Projekt detekcije: promašaj dijelova, nedostajući lim, kratki spoj, lažno zavarivanje, pogrešni dijelovi, ekstremno obrnuto, spomenik, revers itd.
Element detekcije: element čipa (više od 01005), IC (0,3 mm)= korak), nožne FPCB komponente itd.
Industrijski kontrolni host
Domaćin: ADLINK
CPU: I7
Memorija: 8-32G(opcionalno)
mrežni adapter: Intel nezavisni mrežni adapter
Mehanički tvrdi disk: 1TB plus 256G SSD
Ekran: 22 inča LED ekran

Srodni proizvodi
Q1:Ovo je prvi put da koristim ovakvu mašinu, da li je lako rukovati?
O: Imamo engleski korisnički priručnik i video vodič koji će vas naučiti kako koristiti mašinu.
Ako i dalje imate pitanja, molimo kontaktirajte nas putem e-pošte / skypea / whatapp / telefona / online usluge trademanager.
Q2: Da li ste trgovačko preduzeće ili proizvođač?
O: Mi smo profesionalni proizvođač specijalizovan za SMT mašinu, Mašinu za biranje i postavljanje, Reflow Peć, Sito štampač, SMT proizvodnu liniju i druge SMT proizvode.
Q3:Kako mogu kupiti mašinu od vas?
O: (1) Konsultujte nas putem interneta ili e-pošte.
(2) Pregovarajte i potvrdite konačnu cijenu, dostavu, način plaćanja i druge uslove.
(3) Poslati vam perfroma račun i potvrditi narudžbu.
(4) Izvršite uplatu prema načinu datom na predračunu.
(5) Mi pripremamo vašu narudžbu u smislu predračuna nakon što potvrdimo punu uplatu. I 100 postotna provjera kvalitete prije slanja.
(6) Pošaljite svoju narudžbu ekspresom ili zračnim putem ili morem.
O nama



Ako trebate, slobodno kontaktirajte uf za više informacija.
Popularni tagovi: smt off line aoi mašina, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit



