
SMT Loader
Opis
Karakteristike
1. PLC kontrolni sistem, fotoelektrični senzor visokih performansi, motor.
2. Humanity control panel (prilagodljivi ekran osjetljiv na dodir) rad.
3. Udaljenost dva magzina podesiva. (10, 20, 30, 40 mm)
4. S lijeva na desno (prilagodljivo s desna na lijevo).
5. Standardna utičnica, jednostavno povezivanje sa drugom opremom.
Specifikacija
| Ime proizvoda | SMT Loader |
| Model | BLF{0}}B |
| Veličina PCB-a (D*Š) | 50*50-460*330 mm |
| Veličina magazina (D*Š*V) | 460*400*563 |
| Vrijeme učitavanja | Približno 6 sekundi |
| Časopis se mijenja tokom vremena | Približno 25 sekundi |
| Izvor napajanja i potrošnja | 100-230VAC (prilagođeno), 1ph, max 300VA |
| Pritisak i potrošnja vazduha | 4-6 bar, max 10L/min |
| Debljina PCB-a | Min. 0.4 mm |
| Transportna visina (mm) | 900±30 (ili prilagođeno) |
| Dimenzija (D*Š*V) | 1670mm*850mm*1250mm |
| Težina | 185 kg |
Naša usluga
1. Dobro poznavanje različitih tržišta može zadovoljiti posebne zahtjeve.
2. Pravi proizvođač s vlastitom tvornicom smještenom u Huzhou, Kina.
3. Jak profesionalni tehnički tim osigurava proizvodnju vrhunskih proizvoda.
4. Specijalni sistem kontrole troškova osigurava najpovoljniju cijenu.
5. Bogato iskustvo u oblasti SMT.
Ako trebate, slobodno nastavitejavite nam se za više informacija.

Q1:Kako mogu kupiti mašinu od vas?
O: (1) Konsultujte nas putem interneta ili e-pošte.
(2) Pregovarajte i potvrdite konačnu cijenu, dostavu, način plaćanja i druge uslove.
(3) Poslati vam perfroma račun i potvrditi narudžbu.
(4) Izvršite uplatu prema načinu datom na predračunu.
(5) Mi pripremamo vašu narudžbu u smislu predračuna nakon što potvrdimo punu uplatu. I 100 postotna provjera kvalitete prije slanja.
(6) Pošaljite svoju narudžbu ekspresom ili zračnim putem ili morem.
Q2: Koje proizvode prodajete?
O: Naša kompanija se bavi sledećim proizvodima:
SMT oprema
SMT pribor: hranilice, dijelovi hranilice
SMT mlaznice, mašina za čišćenje mlaznica, filter mlaznica
O nama



Ako trebate, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: smt utovarivač, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
