SMT AOI mrežna mašina
SMT AOI Online mašina

Opis
Detalj
| Ime proizvoda | AOI mrežna mašina |
| Debljina PCB -a | 0,6 mm ~ 6 mm |
| Maks. Veličina PCB -a (X x Y) | 510 mm x 460 mm |
| Min. Veličina PCB -a (Y x X) | 50 mm x 50 mm |
| Maks. Bottom Gap | 50mm |
| Maks. Top Gap | 35mm |
| Brzina kretanja | 1500 mm/sek (maks.) |
| Visina prijenosa od tla | 900 ± 30 mm |
| Metoda prenosa | One Stage Lane |
| Metoda stezanja PCB -a | Stezanje podloge za zaključavanje ivica |
| Weight | 750 kg/850 kg |
Feature
Pregled sadržaja:
Dijelovi koji nedostaju, pogrešno poravnanje, nagnute noge, virtualno lemljenje, pomak, preokret polova, nadgrobni spomenik, premošćivanje, manje kositra, plutajuće igle, savijene igle itd.
Operativni sistem
Windows 10Professional Verzija 64 bajta
Visoka preciznost
Više metoda analize softvera, više načina primene, sistem kretanja visoke preciznosti
Visoka efikasnost
Jedna radna stanica za održavanje potvrđuje podatke o otkrivanju više mrežnih mašina radi potpunog automatskog upravljanja i kontrole procesa
Omogućite jedinstvenu proizvodnu liniju za montažu SMT-a

Srodni proizvodi
FAQ
Q1:Koje proizvode prodajete?
O: Naša kompanija se bavi sljedećim proizvodima:
SMT oprema
SMT pribor: Ulagači, delovi uvlakača
SMT mlaznice, mašina za čišćenje mlaznica, filter mlaznice
Q2:Koji je&način isporuke?
O: Ovo su sve teške mašine; predlažemo da koristite teretni brod. Ali komponente za popravljanje mašina, zračni prijevoz bi bile u redu.
Q3:MOQ?
O: 1 set mašina, mješovita narudžba je takođe dobrodošla.
Naši certifikati

Naša fabrika

NeoDen nudi cjelovita rješenja za montažu SMT-a, uključujući SMT pećnicu za ponovno punjenje, mašinu za lemljenje valova, mašinu za odabir i postavljanje, štampač za lemljenje, PCB utovarivač, PCB istovarivač, nosač čipova, SMT AOI mašinu, SMT SPI mašinu, SMT rendgensku mašinu, SMT oprema za montažne trake, oprema za proizvodnju PCB -a SMT rezervni dijelovi, itd. Sve vrste SMT mašina koje vam mogu zatrebati, slobodno nas kontaktirajte.
Hangzhou NeoDen Technology Co., Ltd
Web: https://www.neodensmt.com
Popularni tagovi: smt aoi mrežna mašina, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit






