
SMD stencil štampač
Opis
Osobine
1. PC kontrola, ekran osjetljiv na dodir i interfejs za rad menija.
2. Pritisak strugača je podesiva. Pritisak strugača na čeličnu mrežu podesiv je prema dužini strugača.
3. PCB se može lokalizirati i prikačiti baznom rupom, baznom stranom, i baznom rupom i baznom stranom, te lokalizacijom predložaka.
4. Vrijeme se može prikazati na ekranu osjetljivom na dodir i može se snimiti broj vremena štampanja.
5. Brzina strugača lijevom i desnom je podesiva i može se zaustaviti u hitnim slučajevima.
Specifikacija
| Naziv proizvoda | SMD stencil štampač |
| PCB mješavina veličine | 400*240mm |
| Područje štampanja | 500*320mm |
| Veličina okvira | L(550-650)*W(370-470) |
| Tačnost štampanja/ponavljanja | +/-0.2mm |
| PCB debljina | 0.2-2.0mm |
| Izvor zraka | 4-6kg/cm2 |
| Napajanje | AC220V 50HZ |
| Dimenzija | L 800*W 700*H 1700 (mm) |
| Veličina pakovanja | 1050*900*1850(mm) |
| N.W./G.W. | 230/280 Kg |
Detalje

Podesi i popravi PCB

Podesi položaj sacinjenja

Lemna pasta stavili na stencil

Započni s radom nalepanja

Proveravam situaciju sa lemom.
Kontrola kvaliteta
Imamo QC osobu ostati na proizvodne linije učiniti inspekciji.
Svi proizvodi su sigurno pregledani prije isporuke.
Radimo inline inspekciju i završnu inspekciju.
1. Sva sirovina provjerena jednom kada stigne naša fabrika.
2. Svi komadi i logo i svi detalji provjereni tokom proizvodnje.
3. Svi detalji pakovanja provjereni tokom proizvodnje.
4. Sav kvalitet proizvodnje i pakiranje provjereno na završnoj inspekciji nakon završenog.


Q1:Kako da kupim mašinu od tebe?
O: (1) Konsultujte nas na liniji ili na e-mail
(2) Pregovarati i potvrditi konačnu cijenu , isporuku , način plaćanja i druge uvjete
(3) Pošaljite vam perfroma fakturu i potvrdite vašu narudžbu
(4) Uplatu napravite prema metodi stavili na proforma nvoice
(5) Pripremamo Vašu narudžbu u smislu proforma fakture nakon potvrde vaše pune uplate . I 100% provjera kvaliteta prije isporuke
(6) Pošaljite vašu narudžbu putem ekspresa ili zrakom ili putem mora.
Q2:MOQ?
O: 1 set mašina, miješani red je također dobrodošao.
Q3:Možemo li prilagoditi mašinu?
O: Naravno. Sve naše mašine se mogu prilagoditi.
O nama

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. od 2010. godine proizvodi i izvozi razne male pick i place mašine. Iskorištavajući vlastitu bogatu iskusnu R&D, dobro obučenu proizvodnju, NeoDen osvaja veliku reputaciju svjetskih kupaca.
(1) Osnovano u 2010. godini, 200+ zaposlenih, 8000+ Sq.m. fabrika
(2) NeoDen proizvodi: Smart series PNP mašina, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, reflow pećnica IN6, IN12, Lemni štampač paste FP2636, PM3040
(3) Uspješnih 10000+ kupaca širom svijeta


Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: smd stencil štampač, Kina, proizvođači, dobavljači, na veliko
Pošaljite upit
