
SMD stanica za preradu
Specifikacija
| Ime proizvoda | SMD stanica za preradu |
| Model | ND 772R |
| Napajanje | AC220V±10% 50/60HZ |
| Veličina PCB-a | 412*370mm(Max); 6*6 mm (min) |
| Veličina BGA čipa | 60*60mm(Max); 2*2mm (min) |
| Veličina IR grijača | 285*375 mm |
| Temperaturni senzor | 1 kom |
| Preciznost poravnanja | ±0,02 mm |
| Dimenzije | L685*W633*H850mm |
| Težina | 76KG |
Za elektroniku, kvarovi mogu uključivati
Loši lemni spojevi zbog neispravne montaže ili termičkog ciklusa.
Mostovi za lemljenje—neželjene kapljice lema koje povezuju tačke koje treba da budu izolovane jedna od druge.
Neispravne komponente.
Inženjerske izmjene, nadogradnje itd.
Komponente pokvarene zbog prirodnog habanja, fizičkog stresa ili prekomjerne struje.
Komponente oštećene zbog prodora tekućine, što dovodi do korozije, slabih lemnih spojeva ili fizičkog oštećenja.
Naša usluga
Dajte upute za proizvod
YouTube video tutorijali
Iskusni tehničari nakon prodaje, 24 sata online usluga
sa sopstvenom fabrikom i više od 10 godina iskustva u SMT industriji
Kupcima možemo pružiti najisplativije proizvode.

Q1:Kako mogu kupiti mašinu od vas?
O: (1) Konsultujte nas putem interneta ili e-pošte.
(2) Pregovarajte i potvrdite konačnu cijenu, dostavu, način plaćanja i druge uslove.
(3) Poslati vam perfroma račun i potvrditi narudžbu.
(4) Izvršite uplatu prema načinu koji je naveden na predračunu.
(5) Pripremamo vašu narudžbu u smislu predračuna nakon što potvrdimo vašu punu uplatu. I 100% provjeru kvalitete prije slanja.
(6) Pošaljite svoju narudžbu ekspresom ili zračnim putem ili morem.
Q2:Šta je sa garancijom?
O: Podržavamo jednogodišnju garanciju. Pomoći ćemo vam na vrijeme.
Svi rezervni dijelovi će vam biti obezbeđeni besplatno u garantnom roku.
O nama



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. proizvodi i izvozi razne male mašine za biranje i postavljanje od 2010. Koristeći prednosti našeg bogatog iskustva R&D, dobro obučenu proizvodnju, NeoDen osvaja veliku reputaciju kupaca širom svijeta .U našem globalnom ekosistemu, sarađujemo sa našim najboljim partnerima kako bismo pružili prodajnu uslugu koja je potpunija, profesionalnu i efikasnu tehničku podršku.
Naveden sa CE i dobio 50+ patenata.
30+ inžinjera za kontrolu kvaliteta i tehničke podrške, 15+ senior međunarodne prodaje, pravovremeni odgovor kupaca u roku od 8 sati, pružanje profesionalnih rješenja u roku od 24 sata.
Ako trebate, slobodno kontaktirajte uf za više informacija.
Popularni tagovi: smd preradna stanica, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit
