Male mašine za biranje i postavljanje
NeoDen 3V je ukinut. Tražite nadogradnju?
Otkrijte NeoDen YY1, moćniju i -isplativiju alternativu napravljenu da premaši vaše potrebe.
Kratak opis
NeoDen3V mala mašina za biranje i postavljanje je nova nadograđena verzija modela TM245P.
Poseduje dve montažne glave, 24 otvora za ubacivanje, korekciju vida i fleksibilan sistem fiksiranja, koji je pogodan za malu i srednju proizvodnju.
Specifikacija
| Naziv proizvoda | Mala mašina za biranje i postavljanje |
| Model | NeoDen3V (Standard) |
| Broj glava | 2 |
| Rotacija | 360 stepeni |
| Stopa plasmana |
5000CPH (bez vida); 3500CPH (sa vizijom) |
| Tape feeder | 24 (sve 8 mm)-Podržano prilagođavanje |
| Dodavač vibracija | 0-5 |
| Tray Feeder | 5-10 |
| Board Dimension | Maksimum: 320*420 mm |
| Najmanje komponente | 0402 |
| Max visina | 5mm |
| Opseg komponenti | Najveće komponente:TQFP144 |
| Broj pumpi | 3kom |
| Preciznost postavljanja | ±0,02 mm |
| Snabdijevanje električnom energijom | 110-120V/220-230V |
| Veličina mašine | 820(D)*650(Š)*410(V)mm |
| Veličina pakovanja | 1010(D)*790(Š)*580(V)mm |
| N.W./G.W. | 55KG/80KG |
Garancija
Kompletna mašina ima garantni rok od godinu dana od trenutka kupovine i doživotnu tehničku podršku.
Video male mašine za odabir i postavljanje
Završen PCB

O nama
Fabrika

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd je osnovan 2010. godine. Kao programer i proizvođač mašina za odabir i postavljanje, NeoDen pruža SMT rješenja širom svijeta širokom spektru kompanija od starta-do velikih multinacionalnih organizacija, posebno početnika-vlasnika pokretača, inženjera elektronike i srednjeg rada sa laboratorijskim istraživačima koji žele da rade{4} ograničen budžet.
NeoDen nije samo specijalizovan za Pick & Place mašinu, već takođe pomaže da se obezbedi reflow peć, štampač šablona i transporter kako bi se zadovoljile potrebe kupaca za završenom SMT proizvodnom linijom.
Do sada je prodano više od 5.000 PnP mašina u širokom spektru industrija od IoT industrije, LED industrije, industrije elektronike, industrije sigurnosti i industrije komunikacija itd.
Više od 10 inozemnih agenata postavljeno je za pružanje efikasne lokalne podrške u području EU, Indiji, Rusiji, Japanu, Južnoj Koreji, Čileu, Kolumbiji, Iranu, Brazilu i Turskoj.
Rješenja koja dizajniramo i proizvodimo uključuju najbolje operativne prakse, tehničke inovacije i globalne standarde uz očuvanje postojećih investicija.

Certifikacija

Izložba

Popularni tagovi: male mašine za biranje i postavljanje, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit


