Reflow lemljenje
NeoDen IN12Reflow lemljenje

Opis
1. Jedinstveni dizajn grijaćeg modula ima karakteristike visoke preciznosti kontrole temperature, ujednačene raspodjele temperature u području toplinske kompenzacije, visoke toplinske kompenzacijske učinkovitosti i male potrošnje energije.
2. 40 radnih datoteka se može pohraniti radi lakšeg učitavanja tokom radnog procesa.
3. Jedinstveni dizajn grijaće ploče učinkovito osigurava da će se IN12 ravnomjerno ohladiti nakon zaustavljanja grijanja i učinkovito sprječava deformacije i oštećenja uzrokovana brzim padom temperature.
4. Unutrašnji termostat je izrađen od nerđajućeg čelika, koji je ekološki prihvatljiv i nema poseban miris. Unutarnje strane opremljene izolacijskim premazom kako bi učinkovito spriječile gubitak topline.
Specifikacija
| Ime proizvoda | NeoDen IN12 Reflow lemljenje |
| Model | NeoDen IN12 |
| Količina zone grijanja | Upper6/Down6 |
| Ventilator za hlađenje | Gornji4 |
| Brzina transportera | 50 ~ 600 mm/min |
| Raspon temperature | Sobna temperatura ~ 300 ℃ |
| Temperaturna tačnost | 1℃ |
| Odstupanje temperature PCB -a | ±2℃ |
| Maksimalna visina lemljenja (mm) | 35 mm (uključuje debljinu PCB -a) |
| Maksimalna širina lemljenja (širina PCB -a) | 350mm |
| Dužina procesne komore | 1354mm |
| Snabdijevanje električnom energijom | AC 220v/jednofazni |
| Veličina mašine | D2300 mm × Š650 mm × V1280 mm |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 min |
| Neto težina | 300Kgs |
Karakteristike

12 zona grijanja
Ujednačena temperatura
Tačnost kontrole visoke temperature

Zona hlađenja
Nezavisni dizajn cirkulirajućeg zraka
Izolira utjecaj vanjskog okruženja

Pojačalo za uštedu energije &; Ekološki prihvatljivo
Zavarivački sistem za filtriranje dima
niski zahtjevi za napajanjem i napajanjem

Operativna ploča
Dizajn skrivenog ekrana
Pogodno za transport

Inteligentni sistem upravljanja
Inteligentni upravljački sistem razvijen po mjeri
Temperaturna krivulja se može prikazati na ekranu

Elegantan izgled
U skladu sa okruženjem za vrhunsku upotrebu
Lagan, minijaturiziran, profesionalan
Pakovanje& Shipping
Pakovanje:
Jedan komad u jednoj drvenoj kutiji
Odgovarajuća količina za izvozno drveno kućište
Ostali dodaci za pakovanje su uobičajeni
Dostupno je pakovanje po zahtevu kupca
Dostava:
Avionom, morem ili ekspresom
Vrijeme isporuke:
Otprilike 15 ~ 30 dana nakon potvrde detalja narudžbe i proizvodnje.
Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.

Q1:Koja je&vaša usluga nakon prodaje?
O: Naš garancijski rok kvalitete je jedna godina. Svaki problem kvalitete bit će riješen na zadovoljstvo kupaca.
Q2: Imate li izvoznu dozvolu?
O: Da.
Q3: Imate li uslugu nakon prodaje?
O: Da, dobra usluga nakon prodaje, rješavanje žalbi kupaca i rješavanje problema kupaca.
O nama

ZhejiangNeoDenTechnology Co., LTD.,osnovan 2010. godine, profesionalni je proizvođač specijaliziran za SMTpick and place machine, reflow pećnicu, stroj za štampanje šablona, SMT proizvodnu liniju i druge SMT proizvode. Imamo vlastito R&pojačalo; D tim i vlastita tvornica, koristeći prednosti našeg bogatog iskusnog R&pojačala, dobro obučene proizvodnje, osvojili su veliki ugled svjetskih kupaca.
U ovoj deceniji neovisno smo razvili NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 i druge SMT proizvode, koji su se dobro prodavali u cijelom svijetu. Do sada smo prodali više od 10.000 komada mašina i izvezli ih u preko 130 zemalja svijeta, čime smo stekli dobru reputaciju na tržištu. U našem globalnom ekosistemu surađujemo s našim najboljim partnerom kako bismo pružili zaključniju prodajnu uslugu, visoku profesionalnu i učinkovitu tehničku podršku.


Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: lemljenje reflowom, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit



