Reflow SMT
NeoDen IN12Reflow SMT

Opis
1. Prilagođeno razvijeni pogon motor na osnovu karakteristika pojasa B-om kako bi se osigurala uniformna brzina i dug životni vjek.
2. Podesiva brzina vjetra u svim zonama grijanja i zonama hlađenja, lako se suoče sa raznim zahtjevima za zavarivanje.
3. Gornji temperaturni pokrivač je automatski ograničen jednom kada se otvori, efektivno osigurajući ličnu sigurnost za operatere.
Specifikacija
| Naziv proizvoda | NeoDen IN12 reflow SMT |
| Model | NeoDen IN12 |
| Količina zone grijanja | Upper6 / Down6 |
| Ventilator za hlađenje | Gornji4 |
| Brzina prenoćišta | 50~600 mm/min |
| Raspon temperature | Temperatura sobe~300°C |
| Tačnost temperature | 1°C |
| PCB Odstupanje temperature | ±2°C |
| Max visina leme(mm) | 35mm(uključuje PCB debljinu) |
| Maksimalna širina lemlja (PCB širina) | 350mm |
| Komora za proces dužine | 1354mm |
| Snabdevanje električnom energijom | AC 220v/jednostruka faza |
| Veličina mašine | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Vrijeme zagrijanog | 30 min |
| Neto težina | 300Kgs |
Osobine

12 zona grijanja
Uniformna temperatura
Visoka tačnost kontrole temperature

Zona hlađenja
Nezavisni cirkulirajući dizajn zraka
Izolira utjecaj vanjskog okruženja

Ušteda energije & Eco-friendly
Sistem za filtriranje dima za zavarivanje
zahtjevi niske snage i snabdijevanja

Operativna ploča
Skriveni dizajn ekrana
Pogodno za prijevoz

Inteligentni kontrolni sistem
Prilagođeni razvijeni inteligentni kontrolni sistem
Temperaturna krivina se može prikazati

Elegantan izgled
U skladu sa okruženjem visoke upotrebe
Lagana, minijaturizacija, profesionalna
Naša služba
1. Više Profesionalna usluga u polju PNP mašina
2. Bolja sposobnost proizvodnje
3. Razni termin plaćanja za odabir: T/T, Western Union, L/C, PayPal
4. Visok kvalitet/Siguran materijal/Konkurentna cijena
5. Mala narudžba dostupna
6. Brzo odgovaranje
7. Sigurniji i brzi transport
Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.

Q1:Šta je sa vodećim vremenom za masovnu proizvodnju?
O: Iskreno, to ovisi o količini narudžbe i sezoni kada naručite narudžbu.
U svakom slučaju 15-30 dana na osnovu opšteg reda.
Q2:Kako tvoja garancija kvaliteta?
O: Imamo 100% garanciju kvaliteta kupcima. Mi ćemo biti odgovorni za svaki kvalitetan problem.
Q3:Fabrika vistinga je dozvoljena ili ne?
O: Da, pozdravljamo kupce koji posjećuju našu fabriku. Naša fabrika se nalazi u Gradu Huzhou, provinciji Zhejiang, kineskom kopnu.
O nama

Zhejiang NeoDen Technology Co., LTD.,osnovao je 2010. godine, profesionalni je proizvođač specijaliziran za SMT pick i place mašinu, reflow pećnicu, mašinu za štampanje stencila, SMT proizvodnu liniju i druge SMT Proizvode. Imamo vlastiti R & D tim i vlastitu fabriku, iskorištavajući vlastitu bogatu iskusnu R&D, dobro obučenu proizvodnju, osvojila je veliku reputaciju svjetskih kupaca.
U ovoj deceniji, nezavisno smo razvili NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 i druge SMT proizvode, koji su se dobro prodavali u cijelom svijetu. Do sada smo prodali više od 10.000pcs mašina i izvezli ih u preko 130 zemalja širom svijeta, uspostavljajući dobar ugled na tržištu. U našem globalnom Ekosustavu sarađujemo sa našim najboljim partnerom kako bismo isporucili više usluge zatvaranja prodaje, visoku profesionalnu i efikasnu tehničku podršku.
(1) Osnovano u 2010. godini, 200+ zaposlenih, 8000+ Sq.m. fabrika
(2) Uspješnih 10000+ kupaca širom svijeta
(3) 30+ Globalni agenti pokriveni u Aziji, Evropi, Americi, Oceaniji i Africi


Ako vam je potrebno, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: reflow smt, Kina, proizvođači, dobavljači, na veliko
Pošaljite upit




