Reflow SMT mašina
NeoDenReflow SMT mašina
Feature
1. Jedinstveni dizajn modula za grijanje ima karakteristike visoke preciznosti kontrole temperature, ujednačene raspodjele temperature u području termičke kompenzacije, visoke efikasnosti termičke kompenzacije i niske potrošnje energije.
2. Prilagođeno razvijen pogonski motor baziran na karakteristikama B mrežastog remena kako bi se osigurala ujednačena brzina i dug životni vijek.
3. Gornji temperaturni poklopac se automatski ograničava nakon otvaranja, efikasno osiguravajući ličnu sigurnost za operatere.
4. Ekskluzivno dizajniran PCB uređaj za vođenje za ostvarivanje direktne veze između mrežastog lanca i transportera.
Specifikacija
| Naziv proizvoda | NeoDen IN12 Reflow SMT mašina |
| Model | NeoDen IN12 |
| Količina zone grijanja | Gornji6 / Donji6 |
| Ventilator za hlađenje | Upper4 |
| Brzina transportera | 50-600 mm/min |
| Temperaturni opseg | Sobna temperatura -300 stepen |
| Preciznost temperature | 1 stepen |
| Odstupanje temperature PCB-a | ±2 stepena |
| Maksimalna visina lemljenja (mm) | 35 mm (uključuje debljinu PCB-a) |
| Maksimalna širina lemljenja (Širina PCB-a) | 350mm |
| Dužina procesa komore | 1354mm |
| Snabdijevanje električnom energijom | AC 220v/monofazni |
| Veličina mašine | L2300mm׊650mm×V1280mm |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 min |
| Neto težina | 300Kgs |
Detalji

12 zona grijanja
Ujednačena temperatura
Visoka preciznost kontrole temperature

Zona hlađenja
Nezavisni dizajn cirkulirajućeg zraka
Izoluje uticaj spoljašnjeg okruženja

Ušteda energije i ekološki prihvatljiva
Sistem za filtriranje dima zavarivanja
niske zahtjeve za napajanjem i napajanjem

Operativni panel
Dizajn skrivenog ekrana
Pogodan za transport

Inteligentni sistem upravljanja
Po narudžbi razvijen inteligentni kontrolni sistem
Temperaturna kriva se može prikazati

Elegantan izgled
U skladu sa okruženjem visoke klase
Lagan, minijaturiziran, profesionalan
Naša usluga
Dajte upute za proizvod.
YouTube video tutorijali.
Iskusni postprodajni tehničari, 24 sata online usluga.
sa sopstvenom fabrikom i više od 10 godina iskustva u SMT industriji.
Kupcima možemo pružiti najisplativije proizvode.
Ako trebate, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Omogućite proizvodnu liniju za SMT montažu na jednom mjestu

FAQ
Q1. Koje proizvode prodajete?
O: Naša kompanija se bavi sledećim proizvodima:
SMT oprema
SMT pribor: hranilice, dijelovi hranilice
SMT mlaznice, mašina za čišćenje mlaznica, filter mlaznica.
Q2. Da li je teško koristiti ove mašine?
O: Ne, uopšte nije teško.
Za naše prethodne klijente, najviše 2 dana je dovoljno da nauče rukovati mašinama.
Q3. Možemo li prilagoditi mašinu?
O: Naravno.
Sve naše mašine se mogu prilagoditi.
O nama
Fabrika



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. proizvodi i izvozi razne male strojeve za odabir i postavljanje od 2010. godine. Koristeći prednosti vlastitog bogatog iskustva u istraživanju i razvoju, dobro obučenu proizvodnju, NeoDen osvaja veliku reputaciju kupaca širom svijeta.
U našem globalnom ekosistemu, sarađujemo sa našim najboljim partnerima kako bismo pružili prodajnu uslugu koja je potpunija, profesionalnu i efikasnu tehničku podršku.
Vjerujemo da sjajni ljudi i partneri čine NeoDen sjajnom kompanijom i da naša posvećenost inovacijama, raznolikosti i održivosti osigurava da je SMT automatizacija dostupna svakom hobisti svuda.
izložba






certificiranje

Ako trebate, slobodno nas kontaktirajte za više informacija.
Popularni tagovi: reflow smt mašina, Kina, proizvođači, dobavljači, veleprodaja
Pošaljite upit




